Güven Timleri Hırsızı Suçüstü Böyle Yakaladı

Güven Timleri Hırsızı Suçüstü Böyle Yakaladı

Güven timleri hırsızı suçüstü böyle yakaladı Turistin cep telefonun kaptı güven timlerinden kaçamadıİSTANBUL - Fatih'te bir Bulgaristan uyruklu kapkaççı bir Ürdünlü bir kadının cep telefonu çantasından çaldığı sırada güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

Güven timleri hırsızı suçüstü böyle yakaladı
Turistin cep telefonun kaptı güven timlerinden kaçamadı

İSTANBUL - Fatih'te bir Bulgaristan uyruklu kapkaççı bir Ürdünlü bir kadının cep telefonu çantasından çaldığı sırada güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Hırsızlık anı ve güven timlerinin Bulgar hırsızı yakalama anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Olay Fatih'te dün akşam saatlerinde meydana geldi. Bulgaristan uyruklu K.D isimli hırsız, caddede gezen Ürdünlü bir kadının çantasına bulunan cep telefonunu çaldı. Cep telefonunun çalan Bulgar hırsız, caddede hiçbir şey olmamış gibi yürürken, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Yaka paça gözaltına alınan şahıs polis merkezine götürülürken, tüm bu anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı .Görüntülerde hırsız kadına yaklaşarak çantadan cep telefonunu çalarak uzaklaşmaya çalışıyor. Bu sırada güven timleri şahsı kıskıvrak yakalayarak yere yatırıyor.