Güven Güney Haberleri

Güven Güney haber, Güven Güney son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güven Güney - 21.01.2014
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti'nin Denizli ilçe adayları belli oldu.
Güven Güney - 28.03.2012
Esin Öğretmen İçin Olay Yerinde Keşif Yapılacak
Siirt Ağır Ceza Mahkemesi'nde Güven Güneş ile Beşir Üzüm'ün tutuksuz yargılandığı davanın bir önceki gün yapılan duruşmasında Esin Güneş'in ölmeden dakikalar önce çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Aydınlar Kaymakamlığı'nda çalışan ve olay günü 'Kale' olarak adlandırılan bölgede dolaşan Beşir Tutar'ın çektiği fotoğraflarda Esin öğretmen eşi Güven Güney ile taksici arkadaşı Beşir Üzüm'ün parkta yürümeleri, kameriyeye doğru gitmeleri, uçurumun kenarına kadar gelmeleri yansıdı.
Güven Güney - 28.03.2012
Kazayla Öldü' Denilen Esin Öğretmen Davasında, Olay Yerinde Keşif Yapılacak
ÖLÜMÜNDEN ÖNCEKİ FOTOĞRAFLARI Siirt Ağır Ceza Mahkemesi'nde Güven Güneş ile Beşir Üzüm'ün tutuksuz yargılandığı davanın bir önceki gün yapılan duruşmasında Esin Güneş'in ölmeden dakikalar önce çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Aydınlar Kaymakamlığı'nda çalışan ve olay günü 'Kale' olarak adlandırılan bölgede dolaşan Beşir Tutar'ın çektiği fotoğraflarda Esin öğretmen eşi Güven Güney ile taksici arkadaşı Beşir Üzüm'ün parkta yürümeleri, kameriyeye doğru gitmeleri, uçurumun kenarına kadar gelmeleri yansıdı.
Güven Güney - 16.02.2012
Esin Öğretmen Ölüme Böyle Gitti
Aydınlar Kaymakamlığı'nda çalışan ve olay günü 'Kale' olarak adlandırılan bölgede dolaşan Beşir Tutar'ın çektiği fotoğraflara tesadüfen Esin öğretmen eşi Güven Güney ile taksici arkadaşı Beşir Üzüm'ün parkta yürümeleri, kameriyeye doğru gitmeleri, uçurumun kenarına kadar gelmeleri yansıdı.
Güven Güney - 28.07.2011
Fenerbahçe Dernekleri Yalova'da Basın Açıklaması Yapacak
Güney Marmara Fenerbahçe Dernekleri, 29 Temmuz Cuma günü saat 19.07'de Yalova Yürüyen Köşk'te toplanarak basın açıklaması yapacaklar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güven Güney Haberleri | Güven Güney Kimdir - Haberler - Güven Güney haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Güven Güney kimdir, hayatı ve biyografisi. Yerel Seçimlere Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 21:13:37. #1.15#

title