Gustavo Colman Trabzonspor'da

Bordo-mavili Kulüp, Belçika'nın Germinal Beerschot Takımında Forma Giyen Arjantinli Oyuncu Gustavo Colman ile 5 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Gustavo Colman Trabzonspor'da

Bordo-mavili kulüp, Belçika'nın Germinal Beerschot takımında forma giyen Arjantinli oyuncu Gustavo Colman ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzonspor, uzun süreden beri transfer etmek için uğraş verdiği Gustavo Colman'da mutlu sona ulaştı. Arjantinli oyuncuyu renklerine bağlayan bordo-mavili kulüp, oyuncu ve kulübü ile anlaşma sağladı. Bu transfer için Belçika'da bulunan Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu, 2 gün süren ikna çabaları sonrası hem oyuncu ile hem de kulübe ile anlaştıklarını belirterek, "Uzun süren ikna çabalarımız sonuç verdi. Hem oyuncu ile hem de kulübü ile anlaşma sağladık. Belçika'nın Germinal Beerschot takımında forma giyen Arjantinli oyuncu Gustavo Colman ile 5 yıllık sözleşme imzaladık" dedi.

Gustavo Colman'ın yarın Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu ile birlikte Belçika'dan İstanbul'a, buradan da Trabzon'a geleceği belirtildi.

(GÖK-AC-OK-S)