Gürcistan Haberleri

Gürcistan haber, Gürcistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürcistan - Dün
San Sebastian Film Festivali "Altın İstiridye" ödülü Gürcü yönetmen Kulumbegashvili'nin oldu
"Beginning" filminin, "Gürcistan kırsalında, Yehova Şahitlerinden oluşan bir topluluğun liderinin karısı olarak bir kadının, Ortodoks çoğunluk tarafından maruz bırakıldığı çifte baskının" hikayesini anlattığı bildirildi.
Gürcistan - Dün
Baltık-Karadeniz Ekonomik Forumu ile TTSO arasında işbirliği protokolü imzalandı
Bu yılki toplantının ana amacının pandemi nedeniyle Baltık ve Karadeniz ülkeleri arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi olduğunu vurgulayan Makukha, "Amacımız Baltık Denizi kıyısındaki Litvanya'nın Klaipeda limanından başlayan, Belarus ve Ukrayna üzerinden Karadeniz'e, Trabzon üzerinden Gürcistan ve Hazar Denizi kıyısındaki Bakü'ye ulaşacak çok yönlü bir işbirliği koridoru oluşturmaktır.
Gürcistan - Dün
Son dakika haberi | Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakaları artışını sürdürüyor
Son dakika gelişmesine göre Ukrayna, Gürcistan, Özbekistan ve Ermenistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve ölümleri artıyor.
Gürcistan - 25.9.2020
ABD'nin Bakü ve Erivan Büyükelçiliklerinden vatandaşlarına uyarı
ABD'nin Erivan Büyükelçiliğinin açıklamasında da Dilijan Ulusal Parkı'nın kuzeyindeki M4 ve M16 kara yollarının doğusu ve Tavush eyaletindeki Gürcistan sınırına kadar olan bölge dahil olmak üzere temas hattı ve sınırın yakınında seyahat etmekten kaçınma çağrısı yapıldı.
Gürcistan - 25.9.2020
Gürcistan'dan Abhazya ve Güney Osetya halkına çağrı
Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia, ülkesinden tek taraflı bağımsızlığını ilan eden Abhazya ile Güney Osetya bölgelerinde yaşayanlara hitaben, "Biz birlikte siz ve çocuklarınız için daha iyi bir gelecek yaratabiliriz.
Gürcistan - 25.9.2020
Gürcistan Rusya'ya karşı siber güvenliğini güçlendiriyor
Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia, Rusya'nın ülkesine yönelik defalarca siber saldırı düzenlediğini hatırlatarak, "Birçok yönden zorluklarla karşılaştığımızın farkındayız. Dolayısıyla amacımız bu alandaki (siber güvenlik) eksiklikleri gidermektir.
Gürcistan - 25.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Ermenistan, Özbekistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 24.9.2020
Fransa'da yeni tip koronavirüs vaka sayısı, son 24 saatte 16 bin 96 yeni vaka ile salgının başından...
Fransa'da yeni tip koronavirüs vaka sayısı, son 24 saatte 16 bin 96 yeni vaka ile salgının başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.
Gürcistan - 24.9.2020
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov Gürcistan'da
Gürcistan'da resmi temaslarda bulunan Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia ve Dışişleri Bakanı Davit Zalkaliani ile ayrı ayrı bir araya geldi.
Gürcistan - 24.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkinisi sürdürüyor.
Gürcistan - 23.9.2020
Son dakika haberleri... Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika gündem haberi: NUR Moldova, Belarus, Azerbaycan, Özbekistan, Tacikistan ve Gürcistan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 23.9.2020
Belarus lideri Lukaşenko yemin töreninde meydan okudu
Belarus'ta renkli devrimlere izin vermedik Lukaşenko konuşmasında daha önce Gürcistan ve Ukrayna'da gerçekleştirilen ayaklanma ve iktidar değişikliklerinin yöntemine atıfta bulunarak, "Belarus iktidarının gücünün, iktidara olan güvenin temelinde, en zor zamanlarda bile sosyal politikadan, sosyal devletten vazgeçmememiz yatıyor.
Gürcistan - 23.9.2020
Son dakika haber | Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberine göre NUR Ukrayna, Özbekistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 22.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Moldova, Belarus, Özbekistan, Azerbaycan Tacikistan ve Gürcistan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Gürcistan - 22.9.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Kurulu'na seslendi: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, insanlığın kanayan yarası olan Filistin'deki işgal ve zülüm düzeninin, vicdanları acıtmaya devam ettiğinin altını çizerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Üç büyük dinin kutsallarına ev sahipliği yapan Kudüs'ün mahremiyetine uzanan kirli el, cüretini giderek artırıyor. Filistin halkı, İsrail'in tüm baskı, şiddet ve yıldırma politikalarına yarım asırdan uzun bir süredir göğüs geriyor. 'Asrın Anlaşması' adı altında Filistin tarafına dayatılmaya çalışılan teslimiyet belgesi reddedilince, İsrail bu kez işbirlikçilerinin yardımıyla kaleyi içeriden fethetme girişimlerine hız vermiştir. Türkiye olarak Filistin halkının rıza göstermediği hiçbir plana destek vermeyeceğiz. Kimi bölge ülkelerinin bu oyuna ortak olması, İsrail'in temel uluslararası parametreleri aşındırma çabalarına hizmet etmenin ötesinde anlam taşımıyor. Birleşmiş Milletler kararları ve uluslararası hukukun hilafına Kudüs'te Büyükelçilik açma niyetini beyan eden ülkeler, bu tavırlarıyla sadece ihtilafın daha da çetrefil hale gelmesine hizmet ediyor. Filistin meselesi, ancak 1967 sınırları temelinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız, egemen ve coğrafi devamlılık içinde bir Filistin Devleti'nin kurulmasıyla çözülebilir. Bunun dışındaki çözüm arayışları beyhudedir, tek taraflıdır, adaletsizdir." "En büyük engel olduğunu bir kez daha ispatladı" Temmuz ayında Azerbaycan topraklarına saldıran Ermenistan'ın, Güney Kafkasya'da kalıcı barış ve istikrarın önündeki en büyük engel olduğunu bir kez daha ispatladığını ifade eden Erdoğan, Yukarı Karabağ sorunu başta olmak üzere bölgedeki ihtilafların, Azerbaycan ve Gürcistan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliği ile Birleşmiş Milletler ve AGİT kararları doğrultusunda bir an evvel çözülmesinden yana olduklarını söyledi.
Gürcistan - 22.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Ukrayna, Özbekistan, Gürcistan, Ermenistan, Kırgızistan, Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 21.9.2020
Son dakika haberi | Gürcistan Cumhurbaşkanı Zurabişvili: "BM'nin daha çok dayanışmaya ihtiyacı var"
Bir son dakika haberine göre Gürcistan Cumhurbaşkanı Salome Zurabişvili, bir dönüm noktasında olduğunu belirttiği Birleşmiş Milletler'in (BM) küresel tehditlere karşı etkili bir şekilde mücadele edebilmesi için daha çok birlik ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
Gürcistan - 21.9.2020
TİKA'dan Gürcistan'ın Çevre Koruma ve Tarım Bakanlığına eğitim desteği
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından organize edilen, Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığı ile Gürcistan Çevre Koruma ve Tarım Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen ve Gürcü uzmanların katıldığı "Online Bitki Hastalıkları (Fitopatoloji) Teşhis ve Tanılama...
Gürcistan - 21.9.2020
Ukrayna'da son 24 saatte 2 bin 675 yeni koronavirüs vakası
Ukrayna'da son 24 saatte 2 bin 675 kişide daha koronavirüs (Covid-19) tespit edildi.
Gürcistan - 20.9.2020
Son dakika haberleri! Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika gündem haberine göre NUR Ukrayna, Özbekistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 19.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 18.9.2020
Son dakika haberleri: Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Özbekistan'da 1 Ekim'den itibaren yurt dışından ülkeye gelecekler için yeni uygulama başlatılacak. Buna göre, salgınla ilgili durumun güvenli olduğu Çin, Tayland, Malezya, Güney Kore, Gürcistan, Macaristan, Finlandiya, Letonya, Avusturya ve Japonya'dan gelenler doğrudan ülkeye girebilecek.
Gürcistan - 18.9.2020
Gürcistan'da Noble Partner 2020 tatbikatı sona erdi
Gürcistan'da 5 ülkenin katılımıyla 11 gündür devam eden NATO'nun Noble Partner 2020 Çok Uluslu Tatbikatı resmi törenle sona erdi.
Gürcistan - 18.9.2020
Son dakika... EPDK Kurul Üyesi Çiçek, ERRA yönetim kurulu üyeliğine seçildi
Videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen genel kurulda, yönetim kurulu üyeliği için Türkiye'nin yanı sıra Arnavutluk, Avusturya, Estonya, Gürcistan, Kazakistan, Kuzey Makedonya, Letonya ve Macaristan'ın düzenleyici kurumlarından üst düzey yöneticiler aday oldu.
Gürcistan - 18.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 18.9.2020
Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Tek maç eleme usulü yapılan müsabakalarda rakiplerini mağlup eden Galatasaray, APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi), Rosenborg (Norveç), Hajduk Split (Hırvatistan), Ararat (Ermenistan), Buducnost Podgorica (Karadağ), Granada (İspanya), Rangers (İskoçya), Kuopion Palloseura (Finlandiya), Shkendija (Kuzey Makedonya), Bodo Glimt (Norveç), Slovan Liberec (Çekya), Tottenham (İngiltere), Kopenhag (Danimarka), Flora (Estonya), Zrinjski (Bosna Hersek)???, Lokomotiv Tiflis (Gürcistan), Hapoel Beer-Sheva (İsrail), Djurgarden (İsveç), CSKA Sofya (Bulgaristan), Maccabi Haifa (İsrail), Partizan (Sırbistan), Mol Vidi (Macaristan), Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi), Dinamo Tiflis (Gürcistan), Dundalk (İrlanda), Rio Ave (Portekiz), Piast Gliwice (Polonya), Drita (Kosova), Kolos (Ukrayna), Milan (İtalya), Standard Liege (Belçika), Wolfsburg (Almanya), Mura (Slovenya), Aberdeen (İskoçya), Basel (İsviçre), Reims (Fransa), Floriana (Malta), Malmö (İsveç), ?Motherwell (İskoçya), FCSB (Romanya) ve Dunajska Streda (Slovakya) takımları, bir üst tura yükseldi.
Gürcistan - 17.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 17.9.2020
Avokado toplandığı gün ihracat yolculuğuna çıkıyor
"İlaç ve gübre kullanılmıyor" Avokadonun ilaç ve gübre kullanılmadan organik olarak yetiştirildiğini dile getiren Aslan, "Avokadoya her geçen gün talep artarken, gerek Mersin'de gerekse Antalya'da üretim alanı da genişliyor. Hedefimiz daha çok ihracat. Ürünlerimiz Orta Doğu bölgesi, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Rusya, batı tarafta Balkan Ülkelerine gidiyor.
Gürcistan - 16.9.2020
Gürcistan'da BM Dünya Turizm Örgütü Yürütme Kurulu 112. Toplantısı başladı
Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) Yürütme Kurulu 112. Toplantısı'nın açılışı yapıldı.
Gürcistan - 16.9.2020
Son dakika haberi! Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika haberine göre NUR Ukrayna, Özbekistan, Ermenistan, Gürcistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Gürcistan - 16.9.2020
Doğu Karadeniz'den 8 ayda 22,8 milyon dolarlık kimyevi madde ihraç edildi
Söz konusu dönemde Gürcistan, Almanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), en fazla dış satım yapılan ülkeler oldu.
Gürcistan - 15.9.2020
Doğu Karadeniz'den 8 ayda 106,8 milyon dolarlık meyve ve sebze ihraç edildi
Söz konusu dönemde Rusya Federasyonu, Gürcistan ve Belçika, en fazla dış satım yapılan ülkeler oldu.
Gürcistan - 15.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Gürcistan, Ermenistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 14.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Özbekistan, Gürcistan, Ermenistan, Kazakistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Gürcistan - 14.9.2020
ANALİZ – Macron'un "Akdeniz'de Fransız Hikâyesi" yazma hevesi boşa çıkacak
Türkiye-Fransa ilişkilerinde Akdeniz'e sıçrayan güç rekabeti Fransa, NATO'nun askeri kanadına dönüşünden beri, Türkiye'nin jeopolitik düzlemde Balkanlar, Orta Doğu ve Karadeniz-Akdeniz bölgesi ile Kafkasya'da güçlenen etkisini pasifize etmeye çalışıyor. 2008 Rusya-Gürcistan savaşında o dönem başbakan olan Erdoğan'ın inisiyatif alarak, diyalog yoluyla çözüm girişimi çerçevesinde Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'yi gölgede bırakarak Moskova'da, Rusya devlet başkanı ve başbakanı ile arabuluculuk misyonu icra etmesini ve Gürcistan ziyareti sonrasında Tiflis'e acil ekonomik ve insani yardım başlatmasını Paris kendisine meydan okuma olarak okumuştu.
Gürcistan - 13.9.2020
Bağcılar'da Gürcistan uyruklu kadın evde öldürülmüş halde bulundu (2)
BAĞCILAR'da Gürcistan uyruklu kadın evinde öldürülmüş halde bulundu.
Gürcistan - 13.9.2020
BAĞCILAR'DA GÜRCİSTAN UYRUKLU KADIN EVDE ÖLDÜRÜLMÜŞ HALDE BULUNDU (2)
Bağcılar'da Gürcistan uyruklu kadın evinde öldürülmüş halde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gürcistan Haberleri | Gürcistan Haber - Haberler - Gürcistan haberleri, son dakika gürcistan haber ve gelişmeleri burada. San Sebastian Film Festivali Altın İstiridye ödülü Gürcü yönetmen Kulumbegashvili'nin oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 08:05:45. #1.15#
title