Gürcistan Başbakanı Gakharia Türkiye'ye geliyor

Gürcistan Başbakanı Gakharia Türkiye'ye geliyor

30.10.2019 21:16 | Son Güncelleme: 30.10.2019 21:16
Gürcistan Başbakanı Gakharia Türkiye'ye geliyor

Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine yarın Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştireceği bildirildi.

Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine yarın Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştireceği bildirildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia'nın yarın Türkiye'ye gerçekleştireceği resmi ziyarete ilişkin açıklama yayımladı. Açıklamada, "Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 31 Ekim 2019 tarihinde ülkemize resmi ziyaret gerçekleştirecektir. Gürcistan Başbakanı Gakharia'nın göreve gelmesinin ardından ülkemize gerçekleştireceği bu ilk resmi ziyaret sırasında yapılacak görüşmelerde, Türkiye ve Gürcistan arasındaki ikili ilişkiler tüm veçheleriyle gözden geçirilecek; işbirliğinin daha da geliştirilmesine yönelik olarak atılabilecek adımlar ele alınacaktır. Görüşmelerde ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında da fikir alışverişinde bulunulması öngörülmektedir." denildi.

(İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Güncel

Son Dakika Haberleri

Lokanta ve restoranlar cumartesi ve pazar günleri 10.00-20.00 arasında sadece paket servis şeklinde hizmet verebilecek. - HaberlerSokağa çıkma kısıtlamasına uyulabilmesi için istisna dışındaki tüm iş yerleri hafta içi 20.00'de kapanacak. - HaberlerSokağa çıkma kısıtlaması getirilen süre ve günlerde 65 yaş ve üzerindekilerin temel ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Birimleri aracılığıyla karşılanacak - HaberlerSokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde genelgede belirtilen zorunlu haller dışında şehirlerarası seyahatler toplu ulaşım araçlarıyla yapılabilecek. - HaberlerSon dakika! Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar - HaberlerYeni önlemler kapsamındaki ilk sokağa çıkma kısıtlaması bugün 21.00'de başlayıp çarşamba sabah 05.00'te bitecek. - HaberlerSon dakika! Zarif: "İran savaş yanlıları ile radikal siyonistlerin tuzağına düşmeyecek" - HaberlerHerkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı - HaberlerSon dakika haberi: Kuzey Kore lideri Kim'e Çin'de geliştirilen bir Kovid-19 aşısının yapıldığı iddiası - HaberlerSon dakika haber | Hırvatistan Başbakanı Plenkovic'in Kovid-19 testi pozitif çıktı - HaberlerSon dakika! BM Nijerya'da Boko Haram saldırısında 110 kişinin öldüğü iddiasını geri çekti - HaberlerMehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim - HaberlerProf. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar - HaberlerSon Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak - Haberler
title