Gürçayır Haberleri

Gürçayır haber, Gürçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürçayır - 20.07.2018
Sivas'ta Trafik Kazaları: 1 Ölü, 4 Yaralı
Kamyonet bisikletliye çarptı Ahmet Kardeş'in kullandığı 46 AAL 529 plakalı kamyonet, Sivas Kayseri karayolu Gürçayır beldesi yakınlarında 66 yaşındaki bisikletli Memduh Sarıtaş'a çarptı.
Gürçayır - 13.07.2018
Traktör Römorkundan Düşen Kişi Yaralandı
Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır beldesinde balya yüklü römorktan düşen kişi yaralandı.
Gürçayır - 30.05.2018
Şarkışla Kaymakamı Pektaş, Sağlık Yatırımlarını İnceledi
Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Gürçayır beldesinde yapımı devam eden Aile Sağlığı Merkezi inşaatını gezdi.
Gürçayır - 29.05.2018
Öğrencilerle İftar Yaptılar
Şemsi Sivasi Erkek Öğrenci Yurdu Yemekhanesi'nde gerçekleştirilen iftar programına Kaymakam Akif Pektaş, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Kalkan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ekrem Yurt ve okul idarecileri ile öğrenciler katıldı.
Gürçayır - 15.05.2018
Şehit Filistinliler İçin Gıyabi Cenaze Namazı
Programa, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Gürçayır - 14.05.2018
Sivas Valisi Gül, Şarkışla'da Yatırımları İnceledi
Vali Gül'ün Şarkışla'daki incelemelerine Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, kaymakam adayı Aydın Uyanık, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan ve kurum amirleri katıldı.
Gürçayır - 12.05.2018
Şarkışla'da 6. Ufka Yolculuk Kültür Yarışması Ödül Töreni
Törene Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, İlçe Müftüsü Tayyıp Koçer, siyasi partilerin ilçe başkanları ve davetliler katıldı.
Gürçayır - 08.05.2018
Şarkışla ve Suşehri'nde Tyçp Kuraları Çekildi
TYÇP kapsamında Akıncılar Belediyesinde 24, İlçe Özel İdaresinde 10, Gölova Belediyesinde 14, İlçe Özel İdaresinde 10, Koyulhisar Belediyesinde 22, İlçe Özel İdaresinde 10 ve Orman İşletme Müdürlüğünde 10, Altınyayla Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğinde 10, Altınyayla Belediyesinde 27, Gürçayır Belediyesinde 11, Cemel Belediyesinde 14 ve Deliilyas Belediyesinde istihdam edilecek toplam 62 kişi de çekilen kuralarla Program kapsamında istihdam edilenlerin 21 Mayıs'ta işe başlayacağı ve 6 ay süreyle ilgili kurumlarda çalışacağı bildirildi.
Gürçayır - 01.05.2018
Muhsin Yazıcıoğlu Cami ve Külliyesi İbadete Açıldı
Caminin açılışına Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gürçayır - 23.04.2018
Şarkışla'da Düzenlenen Futbol Turnuvası Sona Erdi
Sona eren turnuva sonunda dereceye giren takımların kupaları Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Öksüm verdi.
Gürçayır - 06.04.2018
Alparslan Türkeş'in Vefatının 21. Yılı
Mevlit programına Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Atilla Gezici ve vatandaşlar katıldı.
Gürçayır - 05.04.2018
Şarkışla'da "Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık Çalıştayı"
Çalıştaya, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Uğur Furkan Yurt, siyasi parti temsilcileri ve besiciler katıldı.
Gürçayır - 27.03.2018
Gürçayır'a Aile Sağlığı Merkezi Yapılıyor
Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır beldesine aile sağlığı merkezi yapımına başlandı.
Gürçayır - 24.02.2018
Vali Bilmez İhtiyaç Sahibi Aileye Yardım Etti
Ardahan'ın Gürçayır Mahallesinde yaşayan, ihtiyaç sahibi bir aileye Vali Mehmet Emin Bilmez'in talimatıyla yardım yapıldı.
Gürçayır - 24.02.2018
Şarkışla'da Büyükbaş Hayvan Hırsızlığı
İlçeye bağlı Gürçayır beldesinde Ali Öksüm'e ait ahırdan 11 büyükbaş hayvan çalındı.
Gürçayır - 01.12.2017
Şarkışla'da Mevlid-İ Nebi Programı Düzenledi
Programa Belediye Başkan vekili Cihat Gündoğdu, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, milli eğitim şube müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve veliler katıldı.
Gürçayır - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Programa Şarkışla Belediye Başkan Vekili Cihat Gündoğdu, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve aileleri katıldı.
Gürçayır - 30.10.2017
Gürçayır'da Belediye Çalışmaları
Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır Beldesinde kilit parke çalışmaları devam ediyor.
Gürçayır - 28.10.2017
AK Parti Şarkışla İlçe Başkanı Öksüm Oldu
Kongreye, Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, AK Parti il Başkanı Ziya Şahin, MHP İlçe Başkanı Hasan Tekmen, il ve ilçe kadın kolları başkanları ve delegeler katıldı.
Gürçayır - 19.10.2017
Sivas'ta 58 Halı Sahanın Yapımında Sona Gelindi
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a, projeye verdiği destekten dolayı teşekkür eden Gül, şunları kaydetti: "Proje kapsamında Altınyayla'da 1, Akıncılar'da 1, Divriği'de 1, Gemerek'te 3, Gürün'de 5, Hafik'te 1, İmranlı'da 1, Kangal'da 1, Koyulhisar'da 1, Suşehri'nde 3, Şarkışla'da 6, Ulaş'ta 2, Yıldızeli'nde 15, Zara'da 3 ve Sivas Merkezde ise 14 köyde halı sahalar gençlere kazandırılıyor. Sivas merkezde Kurtlapa ve Yakupoğlan köylerinde, Altınyayla'da, Kale Mahallesi'nde, Divriği'de YİBO'da, Koyulhisar'da, Aksu'da, Gemerek'de, Eskiyurt, Yeniköy ve Eğerci köylerinde, Gürün'de, Beypınar, Eskihamal, Ayvalı, Çamlıca ve Yolgeçen köylerinde, Hafik'te, Merkez'de, Kangal'da, Çetinkaya'da, Suşehri'nde, Çataloluk, Sarıca ve Esenkaya köylerinde, Şarkışla'da, Akçakışla, Samankaya, Gürçayır, Cemel, Tepe ve Kızılcakışla köylerinde, Ulaş'ta, Yenikarahisar ve Baharözü köylerinde, Yıldızeli'nde Büyükakören, Esmebaşı, Kalın, Karalar, Kargın, Yolkaya, Kavak, Kümbet, Çağlayan, Yavu, Güneykaya, Yusufoğlan, Karacaören, Çobansaray ve Sarıyar köylerinde, Zara'da ise Korkut, Yapak ve Şerefiye köylerinde halı sahaların yapım işi tamamlandı.
Gürçayır - 16.10.2017
Kurtarmak İstediği Oğluyla Can Vermiş (2)
Törene Değer ailesinin yakınları, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belediye Başkanı Osman Özkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Gürçayır - 16.10.2017
Kurtarmak İstediği Oğluyla Can Vermiş
Törene Değer ailesinin yakınları, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belediye Başkanı Osman Özkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Gürçayır - 07.10.2017
Sivas'ta Trafik Kazaları: 1 Ölü, 3 Yaralı
Otomobil ağaçlara çarptı: 3 yaralı Diğer kazada ise Kayseri'den Sivas istikametine seyreden Olcay Özpolat (42) yönetimindeki 38 NF 945 plakalı otomobil, Gürçayır Kavşağı'nda kontrolden çıkarak yol kenarındaki ağaçlara çarptı.
Gürçayır - 26.09.2017
Gürçayır Belediyesi'ne Araç Takviyesi
Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır beldesinde Türkiye Belediyeler Birliği'nden 1 adet süpürge kamyonu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan da çöp toplama kamyonu verildi.
Gürçayır - 19.09.2017
İlköğretim Haftası
Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır beldesinde İlköğretim Haftası, düzenlenen törenle kutlandı.
Gürçayır - 12.09.2017
Gürçayır Beldesi Doğalgaza Kavuştu
Şarkışla ilçesine bağlı Gürçayır beldesinde vatandaşlar doğalgaza kavuşmanın sevincini yaşıyor.
Gürçayır - 11.09.2017
Sivas'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı
Tokat'taki yakınlarının düğününden Kayseri'ye dönmek üzere yola çıkan Dursun Koçak (55) yönetimindeki 22 NP 911 plakalı otomobil, Sivas-Kayseri karayolunun Gürçayır beldesi yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak yol kenarındaki tarlaya devrildi.
Gürçayır - 04.08.2017
Şarkışla'da Yunus Emre Camisi'nin Temeli Atıldı
Temel atma törenine Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belediye Başkanı Osman Özkan, İlçe Müftüsü Mehmet Cingöz ve mahalle sakinleri katıldı.
Gürçayır - 26.06.2017
Şarkışla'da Bayramlaşma
Bayramlaşma programına Cemel Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belediye Başkanı Osman Özkan, BBP'nin merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu, daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gürçayır Haberleri | Gürçayır Haber - Haberler - Sayfa 2 - Gürçayır haberleri, son dakika gürçayır haber ve gelişmeleri burada. İstiklal Marşı 98 Yaşında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 18:32:13. #1.15#

title