Günün Özeti

Günün Özeti

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledikBakan Kasapoğlu Anıtkabir'de Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti.

Günün Özeti

Günün önemli gelişmelerini sizler için derledik


Bakan Kasapoğlu Anıtkabir'de Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti.


...


Milli Mücadelenin 100'üncü yıl dönümü yurtta coşkuyla kutlandı


19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramı yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlandı. Ulu Önder Atatürk milli mücadelenin ilk meşalesini 100 yıl önce bugün Samsun'dan yaktı. Aynı ruhla yola çıkan yediden yetmişe herkes bugün sokaklardaydı. Tüm yurtta milli duygular en üst seviyedeydi.


...


Avcılar'da Binali Yıldırım'a yoğun ilgi AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Avcılar'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yıldırım, bir ailenin evine de konuk oldu.


...


100'üncü yılda 100 klasik otomobil köprüyü süsledi


Milli Mücadelenin 100. yılında İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD),bir döneme damgasını vurmuş 100 klasik araçla, tarihi Galata Köprüsü üzerinde konvoy oluşturdu. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlik havadan da görüntülendi.


(İHA)

Kaynak: İHA

VİDEO: Günün Özeti