2 Gaspçı, Bir Kişiyi Vurarak Elindeki Para Dolu Çantayı Alıp Kayıplara Karıştı

2 Gaspçı, Bir Kişiyi Vurarak Elindeki Para Dolu Çantayı Alıp Kayıplara Karıştı

İstanbul Güngören'de silahlı iki gaspçı, bir kişiyi vurarak elindeki para dolu çantayı alıp kayıplara karıştı. Polis kayıplara karışan gaspçıları bulmak için çalışma başlattı.

Güngören'de silahlı iki gaspçı, bir kişiyi vurarak elindeki para dolu çantayı alıp kayıplara karıştı. Yaralanan şahıs hastaneye kaldırılırken, gaspçıların kaçış anları cep telefonu ile kaydedildi. Polis kayıplara karışan gaspçıları bulmak için çalışma başlattı.

GASPÇILAR PARA ÇANTASINI ALIP KAÇTI

İstanbul Güngören'de silahlı iki kişi,elinde para dolu çanta ile yolda yürürken bir kişiyi vurardu. Zanlılar, vurdukları kişinin elindeki para dolu çantayı alıp kayıplara karıştı. Yaralanan şahıs hastaneye kaldırılırken, gaspçıların kaçış anı ise çevredeki vatandaşların cep telefonu ile kaydedildi. Polis gaspçıları yakalamak için operasyon başlattı.

YORUMLAR (16)

  • BRK:
    Kardesim millet ac ac vergiler zamlar haberiniz var mı bugün bir su faturası gelmis 89 tl ne demek bu ne demek benim kullandıgım 30 tl su geri kalanı nerde nerde ben kimin parasını ödüyorum bu vergiler zamlar ne olucak bizim halimiz bir ekmem 1.50tl ülkemizin 4 bir yanı su oldugu halde suya bile zam yapıyorlar nerde devlet nerde millet pariste ayaklandılar zamı geri çektirdiler ee bizim halkımız napıyor biz enayiyiz hakediyoruz siz siz olun secimlerde cevabınızı verin baska bisey demiyorum ..
  • AF GEREK :
    17 kişilik koğuşta 56 kişi kalıyoruz maltepe ceza evi namusu için adam öldüren leri bırak serbest gerisini tutukla
  • MERSİNLİ YÖRÜK:
    Herkes tutturmuş bir Türkiye yok şöyle kötü asayiş bozuk ekonomi kötü diye. Benim ülkem böyle kardeşim Avrupada hiç mi suç işlenmiyor ekonomisi çok mu düzgün. Bu ülkeyi beğenmeyen defolup gitsin...
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.