Güneydoğu'nun En Büyük Elektronik Mağazası Diyarbakır'da Açıldı

Güneydoğu'nun En Büyük Elektronik Mağazası Diyarbakır'da Açıldı

Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük elektronik eşya mağazası Diyarbakır'da hizmete girdi.

Güneydoğu'nun En Büyük Elektronik Mağazası Diyarbakır'da Açıldı

Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük elektronik eşya mağazası Diyarbakır'da hizmete girdi. Diyarbakırlı girişimci Muhammed Şen, Önder Yiğit ve Abdullah Erdem'in ortaklaşa açtığı Elektro Word mağazasının açılışına halk büyük ilgi gösterdi.

Avrupa'nın önde gelen elektronik mağazalarından Electro World Doğu ve Güneydoğu'daki en büyük mağazasını Diyarbakır'a açtı. Şanlıurfa Yolu Caddesi Diclekent Kavşağı'nda iki katlı bin 400 metrekare alanda hizmet verecek olan mağazayı Diyarbakır'a açan girişimcilerden Muhammed Şen, mağazada 30 Diyarbakırlının çalışmaya başladığını söyledi.

Şen, dünyada 2 bin 600 şubesiyle 40 bine yakın kişinin çalıştığı, 5 bin ürünün satıldığı mağazayı Diyarbakır'a açmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Mağaza olarak en uygun fiyat garantisi verdiklerini vurgulayan Şen,"Mağazada beyaz eşya, bilgisayar, televizyon, klima, kombi vs. bütün ürünler olacak. Son yıllarda Diyarbakır'da eletronik mağazalar açıldı. Elektro World bugüne kadar açılan mağazaların toplamından daha büyük bir alanda açtık. Ayrıca bu mağazaların 10 katı ürün çeşitliliğine sahip."ifadelerini kullandı.

DiyarbakırLILAR SABAHA DOĞRU SIRAYA GİRDİ Bu arada Diyarbakır'da yeni açılan elektronik mağazasının uyguladığı indirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar sabahın erken saatlerinde kuyruğa girdi. Elektro World Diyarbakır'da elektronik mağazası açtı. Şanlıurfa Caddesi Gündoğan Plaza'da açılışı gerçekleştirilen mağaza saat 06. 00'dan itibaren satışa başladı. İlk gün indiriminden yararlanmak isteyen vatandaşlar, saat 5'ten itibaren sıraya girdi. Açılışın yapılmasıyla birlikte vatandaşlar sırayla içeriye girerek alışveriş yaptı. Açılış öncesi izdiham yaşanmaması için güvenlik önlemlerinin yanı sıra ambulansın olduğu gözlendi.