GÜNEYDOĞU ANADOLU HABERLERİ

Güneydoğu Anadolu Haberleri

Güneydoğu Anadolu haber, Güneydoğu Anadolu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güneydoğu Anadolu - 28.8.2020
Suyla canlanan Suruç Ovası farklı kuş türlerine ev sahipliği yapıyor
Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) kapsamında suyla buluşan Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi, oluşan sulak alanlarla birlikte farklı kuş türlerine de ev sahipliği yapmaya başladı.
Güneydoğu Anadolu - 28.8.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, GAHİB Başkanı Ahmet Kaplan, Güneydoğu Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri Başkanı Mahsum Altunkaya, OSB Başkanı Cengiz Şimşek, Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Güneydoğu...
Güneydoğu Anadolu - 26.8.2020
Malatya'da üretilen kuru kayısının yüzde 40'ı Ege'den ihraç ediliyor
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri aracılığıyla ise aynı dönemde 87 milyon dolarlık kuru kayısı ihracatına imza atıldı.
Güneydoğu Anadolu - 24.8.2020
Güneydoğu'nun bakliyat ve hububat ihracatında artış sürüyor
Güneydoğu Anadolu Hububat, Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mahsum Altunkaya, sektörde ocak-temmuz döneminde bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 11,1'lik artışla 1 milyar 238 milyon 98 bin dolarlık ihracat yapıldığını bildirdi.
Güneydoğu Anadolu - 23.8.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Ordu, Tokat, Van ve Hakkari çevreleri ile Samsun'un doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Van ve Hakkari çevreleri ile Erzurum'un kuzeydoğusunda kuvvetli, Giresun ve Trabzon'un doğu ilçeleri, Rize'nin doğu kesimleri ile Artvin'in kıyı ilçelerinde çok kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı ile Güneydoğu Anadolu'da kuzey ve kuzeybatı yönlerden yer yer kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor.
Güneydoğu Anadolu - 22.8.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Karabük, Kastamonu, Sinop, Sivas, Erzincan, Amasya, Tokat, Siirt çevreleri ve Kayseri'nin doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Karadeniz kıyıları, Samsun'un doğusu, Ardahan, Kars, Muş, Bitlis, Van çevreleri ile Erzurum'un kuzeyinde yer yer kuvvetli, Ordu, Giresun, Rize çevreleri, Trabzon'un doğu ve batı ilçelerinde yer yer çok kuvvetli ve şiddetli, Rize'nin doğu ilçeleri ve Artvin'in kuzey kesimlerinde yer yer aşırı olması bekleniyor. Rüzgarın; Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batısı ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde kuzey yönlerden yer yer kuvvetli olarak eseceği tahmin ediliyor.
Güneydoğu Anadolu - 21.8.2020
Yurtta hava durumu
Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Kıyı ve Güney Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz kıyıları, İç Anadolu'nun güney ve doğusu ile Doğu Anadolu'nun batısında kuzey ve kuzeybatı yönlerden yer yer kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor.
Güneydoğu Anadolu - 20.8.2020
Teniste Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası Batman'da başladı
Teniste Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası, Batman'da başladı.
Güneydoğu Anadolu - 20.8.2020
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı kuzeybatı kesimlerde biraz azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Orta Karadeniz ile İç Anadolu'nun kuzeydoğusunda kuzey ve kuzeybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) esecek.
Güneydoğu Anadolu - 19.8.2020
Siirt 3. Uluslararası Kısa Film Festivali'ne başvurular başladı
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da geçen yıl ilgiyle karşılanan, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Siirt Uluslararası Kısa Film Festivali'nde sanat şöleni sanatseverlerle buluşuyor.
Güneydoğu Anadolu - 19.8.2020
Kaliteli hizmetle binlerce hayvanı sağlığına kavuşturuyorlar
Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki evcil hayvanlar ile çiftlik hayvanları, Dicle Üniversitesi (DÜ) Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi'nde şifa buluyor.
Güneydoğu Anadolu - 18.8.2020
Limak Şirketler Grubu sürdürülebilirlik raporunu yayınladı
-Enerji tasarrufu sağlandı Altyapı yatırımları alanında; Limak'ın inşaatını tamamlayarak işletmesini sürdürdüğü Kosova Cumhuriyeti'nin tek uluslararası havalimanı ve Balkanların en teknolojik havalimanı olan Priştina Uluslararası Adem Yaşari Havalimanı'nda son bir yılda yolcu kaynaklı elektrik tüketiminde yüzde 4 tasarrufla toplam enerji maliyetinde yüzde 2 düşüş kaydedildi. Ayrıca sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında yolcu başına yüzde 8 yakıt tasarrufu ile direkt emisyonlarda yüzde 8 düşüş sağlandı. Limak'ın işletmesini sürdürdüğü Doğu ve Güneydoğu Anadolu'yla Orta Doğu'nun dünyaya açılan kapısı LimakPort İskenderun'da son bir yılda tehlikeli atık oluşumunu azaltma çalışmaları sonucunda ton başına tehlikeli atık miktarında yüzde 48, toplam tehlikeli atık miktarında yüzde 60 azalma sağlandı.
Güneydoğu Anadolu - 17.8.2020
Enuygun.com'dan 7 bölgenin en iyi fotoğraf çekilecek noktaları
Enuygun.com açıklamasına göre, Akdeniz'den Ege'ye, Güneydoğu Anadolu'dan Karadeniz'e kadar her bölgesinde bambaşka güzellikleri barındıran Türkiye, fotoğraf çekmeyi seven gezginlere sınırsız olanaklar sunuyor.
Güneydoğu Anadolu - 15.8.2020
Batman'da tenis turnuvası
Teniste Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası, Batman'da yapılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güneydoğu Anadolu Haberleri | Güneydoğu Anadolu Haber - Haberler - Sayfa 5 - Güneydoğu Anadolu haberleri, son dakika güneydoğu anadolu haber ve gelişmeleri burada. FuzulEv Bingöl Şubesi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 16:49:49. #1.15#
title