GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ HABERLERİ

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Haberleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi haber, Güneydoğu Anadolu Bölgesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 11.10.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Türkiye'nin bölgesinde lider, dünyada önde gelen ülkeler arasında olmasını...
"Çift tüp T1 ve T2 tünellerinde çalışmalara devam ediyoruz" 2020 yılı içerisinde 500 metrelik bitümlü sıcak kaplamalı bölünmüş yolla birlikte, 151 metrelik Çığlı Köprüsü'nü, 180 metrelik Dotkan-1 ve 159 metrelik Dotkan-2 Köprülerini tamamlayacaklarını da açıklayan Karaismailoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ekim ayı içerisinde, planlanan tüm işlerimizi tamamlamış olacağız. Projede 8 bin 530 metre uzunluğundaki çift tüp T1 ve T2 tünellerinde çalışmalara devam ediyoruz. Başkale-Hakkari Ayrımı-Yüksekova-Esendere Yolu'nu 2021 yılında tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu noktada, Cumhurbaşkanımızın Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne verdiği önem ve önceliğe dikkat çekmek istiyorum.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 8.10.2020
Doğu Anadolu'da yağış nedeniyle bal rekoltesi azaldı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Adem Ertaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bal rekoltesinin önceki yıllara göre ciddi miktarda azaldığını söyledi.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 7.10.2020
Milletvekili Çalık: "Yeni yatırımlar artarak devam edecek"
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki illere verilen cazibe merkezlerine yönelik devlet teşviklerinin 2021 yılı sonuna kadar uzatıldığını, böylece yeni yatırımların artarak devam edeceğini belirtti.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 1.10.2020
Yeniden yapılandırılan borç tutarı 15 milyar lirayı aştı
Söz konusu firmaların 40'ı İstanbul'da, 3'ü Batı Marmara'da, 8'i Ege'de, 8'i Doğu Marmara'da, 10'u Batı Anadolu'da, 11'i Akdeniz, 5'i Orta Anadolu'da, 2'si Batı Karadeniz, 1'i Kuzeydoğu Anadolu, 1'i Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunuyor.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 26.9.2020
Mehmet Ezer'den yeni yeteneklere önemli katkı
İş adamı Mehmet Ezer, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde çocukların yararlanması için birçok basketbol ve voleybol sahası yapacak.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 17.9.2020
Bursa'da "Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni"
Türk milletinin vatanı, bayrağı ve inancı için can vermeyi, yaşamaktan daha evla gördüğünü vurgulayan Özsoy, "Şanlı tarihinde hiç kimsenin esaretine boyun eğmeyen Türk milleti olarak Malazgirt'te, Miryokefalon'da, Çanakkale'de, Sakarya'da, Kıbrıs'ta olduğu gibi 30 yılı aşkın süredir başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere vatanımızın her yerinde, canlarını milli ve manevi değerlerimiz için feda eden kahramanlarımızın, uğruna can verdiği değerleri korumak, onları yüceltmek ve gerektiğinde tıpkı onlar gibi emaneti sahibine teslim etmek, her birimizin boynunun borcudur.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 17.9.2020
Araban sarımsağında ekim alanı genişleyecek - GAZİANTEP
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tarımsal üretiminin yoğunlaştığı alanlardan olan Araban Ovası'nda ekimine başlanan sarımsağa ilgi artıyor.
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 15.9.2020
Tüketim harcamalarında en yüksek pay İstanbul'un
Ulaştırma harcamalarına en yüksek payı yüzde 20,1 ile Batı Karadeniz Bölgesi, en düşük payı ise yüzde 15,3 ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi ayırdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Güneydoğu Anadolu Bölgesi Haberleri | Güneydoğu Anadolu Bölgesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Güneydoğu Anadolu Bölgesi haberleri, son dakika güneydoğu anadolu bölgesi haber ve gelişmeleri burada. 150 gün suyun içinde yetişen pirinçte hasat zamanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 21:23:03. #1.15#
title