Gündüzler Haberleri

Gündüzler haber, Gündüzler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gündüzler - 14.08.2013
Balyoz Planı Davası Yargıtay'da "Savcı Nedir Düşündün mü / Dağları Sorguçlu Kılan!"
Savcı, nedir düşündün mü? Yazıları suçlu kılan? Usla, yürekle büyümüş, gündüzler geceye karşı, Ama nedir çağlar üzre, Beni senden güçlü kılan.
Gündüzler - 02.06.2013
Evde Hemodiyaliz, Yaşam Kalitesini Artırıyor
Böbrek hastalarına evde hemodiyaliz yöntemini öneren Ok, "Bu şekilde geceleri yapılan diyaliz sayesinde gündüzler tamamen serbest olan hastalarımız normal yaşamlarına devam ediyor.
Gündüzler - 04.05.2013
Türkiye'nin İlk Üzüm Hasadı Silifke'de Yapıldı
Üzüm üretiminin Uzuncaburç beldesi ile Göksu Vadisi köyleri olan Keben, Sabak, Karakaya, Kargıcak, Evkafçiftliği, Gündüzler ve Kepez köylerinde yoğun bir şekilde yapıldığım ifade eden Süngü, normal hasat sezonunun Haziran ayı sonunda başlayacağını, ancak örtü altında ise daha erken çıktığı için üreticilere de önemli bir gelir getirdiğini belirtti.
Gündüzler - 18.02.2013
Eskişehir CHP'den Belde ve Köy Ziyaretleri
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir İl Başkanı Erman Gölet ve beraberindeki heyet Gündüzler Beldesi, Beyaz Altın Köyü, Kozlubey Köyü ve Yakaboyu Köylerini ziyaret etti.
Gündüzler - 10.01.2013
İş Merkezinde Yangın Paniği
Çobançeşme MahallesiÇalışlar Sokak'taki Gündüzler İş Merkezi'nin çatı katında henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı.
Gündüzler - 08.01.2013
Kar Esnafı da Vurdu
Soğukların artması ve gündüzlerin kısa olması sebebiyle köylerde yaşayan vatandaşların şehre çok sık gelmediğini hatırlatan Tepeli, şunları söyledi: "Kış mevsiminde saat 16.
Gündüzler - 02.01.2013
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Ziyarete, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erhan Tanrıöver ve Faik Uysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih İnce, Adnan Gündüzler, Yıldırım Orhan Çebi, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Genel Sekreter İrfan Ekici ve meclis üyeleri katıldı.
Gündüzler - 19.12.2012
Eskişehir'de Asayiş -Yangında Zehirlendi
Alınan bilgiye göre, Zafer Mahallesi Gündüzler Sokak'ta bir evde çıkan yangında, F.
Gündüzler - 03.12.2012
Silifke'de Zeytinde 21 Ton Rekolte Bekleniyor
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdullah Süngü, Keben, Sabak, Gündüzler, Nuru, İmambekirli, Pelitpınarı, Gökbelen, Evkafçiftliği, Yenisu, Örenköy, Kargıcak, İmamlı, Demirçili, Işıklı köyleri ile Arkum, Atayurt, Akdere, Yeşilovacık beldelerinde ve Kabasakallı mahallesinde olmak üzere toplamda 21 köyde zeytin üretimi yapıldığını söyledi.
Gündüzler - 06.11.2012
"Çilek Diyarı" Zeytinde de İddialı
Silifke Ziraat Odası Başkanı Mahire Can, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Keben, Sabak, Gündüzler, Nuru, İmambekirli, Pelitpınarı, Gökbelen, Evkafçiftliği, Yenisu, Örenköy, Kargıcak, İmamlı, Demirçili, Işıklı köyleri ile Arkum, Atayurt, Akdere, Yeşilovacık beldelerinde ve Kabasakallı Mahallesinde 26 bin 720 dönüm arazideki 900 bin zeytin ağacında üretim yapıldığını kaydetti.
Gündüzler - 16.10.2012
Türkiye'deki Hedef Kitleye Emlak Satışı
Her hafta yeni konuklarıyla gündemde olan Duygu Meltem Yalçınkaya' nın hazırlayıp sunduğu emlak programlarının geçtiğimiz haftaki konukları; Atv Avrupa, "Emlak Turu" programına Cumartesi günü İstanbul Ispartakule İcra Kurulu Üyesi Adnan Akyüz, Dmy Bodrum Evleri Bodrum Projeler Koordinatörü Sakine Altay, Aris Park Residence Satış Ve Pazarlama Müdürü İlker Tombaş, Adalin Evleri Yön. Kur. Üyesi A.Sarp Özbilen , Mnt Anatolia Kızılcahamam Yön Kur. Bşk Sn Teoman Akyar konuk olurken, Pazar günkü yayın da da Gündüzler Yapı Panaromia Genel Koordinatörü Celal Can, Btc İnşaat Lemurıa Satış Müdürü Bahadır Taşkın konuk oldular.
Gündüzler - 16.10.2012
Günay, "Tekirdağ'ın 5 Yıldızlı Otel Hasreti Sona Erdi."
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, üye ziyaretleri kapsamında Tekirdağ Ramada Otel'ini ziyaret etti. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan Tanrıöver, yönetim kurulu üyeleri Fatih İnce, Adnan Gündüzler ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldı.
Gündüzler - 11.10.2012
Büyükşehir Belediyesi Kanun Tasarısı
Bir belde halkı, kendi belediyesinin kapatılması konusunda görüşünü bildiremediğini belirten Kurt, şunları ifade etti: "Bu nasıl demokrasidir- Avrupa Yerel Yönetim Özerklik Şartı, Türkiye tarafından kabul edilmiştir. 5'inci maddeye göre referandum esasına göre hareket edilmelidir. İktidarın yapmadığını biz CHP olarak yapıyoruz. 14 Ekim'de CHP'li belediyelerde, 21 Ekim'de de bizim dışımızdaki partilerin yönettiği belediyelerde referandum yapıyoruz. Halkımız belediyesinin kapanması konusunda ne düşünüyor- Gereğinin yapılması için de sonuna kadar çalışacağız. Eskişehir'de Osmaniye, Bozan, Kaymaz, Dümrek, Nasrettin Hoca, Gümüşkonak, Kayakent, Doğançayır, Kırka, Laçin, Alpagut, Dinek, Yunus Emre, Gündüzler beldelerinde halkımız belediyelerinin kapanmasını istiyor mu- İstiyorsa 'evet', istemiyorsa 'hayır' diyerek oylasın.
Gündüzler - 28.09.2012
Çocuğunuz Karanlıktan Korkuyor mu?
Mevsimin kışa dönmesiyle gündüzler dahada kısaldı, geceler ise uzadı.
Gündüzler - 23.09.2012
AK Parti Milletvekili Koca'dan Yakakayı ve Beyazaltın Köylerine Ziyaret
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, İl Başkanı Süleyman Reyhan, İl Başkan Yardımcısı Volkan Doğan, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Osmaniye Belediye Başkanı Ali Öztürk, Gündüzler Belediye Başkanı Mümin Gençoğlu ve il yönetim kurulu...
Gündüzler - 14.09.2012
DMY Production 4. Yılını Kutladı
500 programdır 4 ayrı kanalda, Cumartesi ve Pazar günleri 16:00-18:00 saatleri arasında ATV Avrupa da "Emlak Turu" ve yine Cumartesi ve Pazar günleri 14:50-15:50 saatleri arasında STV Avrupa da "Duygu ile Emlak Fırsatları", ve Kanal 7 Avrupa da Cumartesi günleri 12:00- 13:30 saatleri arasında yayınlanan "Duygu ile Yaşam Fırsatları" konulu, canlı yayın emlak programlarında İstanbul ve Türkiye'deki prestijli ve kaliteli projeleri konuk eden DMY Prodüksiyon'un gecesine; Duygu Meltem Yalçınkaya ile program sunuculuğunu birlikte yapan, Vatan Şaşmaz ve eşi Canan Şaşmaz, Av. Levent Turgut Karakoç, Mg Proje Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Güven Baltık, MNT Anatolia Yönetim kurulu Başkanı Teoman Akyar ve kızı İldeniz Akyar, Canan Dilberoğlu ve Eşi Suat Dilberoğlu, Gündüzler Yapı Pazarlama Koordinatörü Celal Can, Nejla Sak , Murat Gündüz ve Filiz Gündüz, Okan Karacan, Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen  ve eşi, Ceylan Kılıç ve annesi Leyla Kılıç, Binnur Gülbalıkçı ve Eşi Ahmet Gülbalıkçı, Canan Yurduseven ve Eşi, Levent Pesenlioğlu, Salih Yosunkaya, Onur Sürmeli - Gabriela Sürmeli, İlknur Yüksel, Polat Labar- Burcu Yılmaz, Tonguç Nacar ve İsmail Taştan katıldılar.
Gündüzler - 13.09.2012
Sakarya'da Elektrik Kesintisi
Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ'den (SEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, 15 Eylül Cumartesi günü 08.00 ve 08.30 saatleri arasında Erenler ilçesi Bekirpaşa Tavuklar sapağı, 08.00 ve 11.00 saatleri arasında Karasu ilçesi Limandere Beldesi Subatağı yolu üzeri, 15.00 ve 18.00 saatleri arasında Karasu Kabakoz Mahallesi Üçyol civarı, 08.00 ve 10.00 saatleri arasında Taraklı ilçesi Çayköy, 09.00 ve 12.00 saatleri arasında Sabırlar köyü, 09.30 ve 12.30 saatleri arasında Poydalar köyü, 10.30 ve 13.30 saatleri arasında Sabırlar köyü Kayadibi Mahallesi, 11.00 ve 14.00 saatleri arasında Doğancıl köyü, 11.30 ve 14.30 saatleri arasında Harkköy Gündüzler Mahallesi, 13.
Gündüzler - 04.09.2012
Ticaret Odasından Valimiz Ali Yerlikaya'ya Ziyaret
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, yönetim kurulu başkan yardımcıları Faik Uysal, Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyeleri Yıldırım Orhan Çebi, Seyhan Nevarsa, Adnan Gündüzler, Fatih İnce, Sayman Üye Taner Karaoğlu ve Genel Sekreter İrfan Ekici Vali Ali Yerlikaya' ya nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olması temennilerini iletti.
Gündüzler - 27.08.2012
CHP'den Tekirdağ Ticaret Odası'na Ziyaret
Ziyaretçileri, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Faik Uysal ve Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyeleri Yıldırım Orhan Çebi, Seyhan Nevarsa, Adnan Gündüzler, Sayman Üye Taner Karaoğlu karşıladı.
Gündüzler - 16.08.2012
Vali Kemelek'ten Ticaret Odasına Veda Ziyareti
Vali Zübeyir Kemelek'i Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, meclis başkanı Mustafa Özden, yönetim kurulu başkan yardımcıları Faik Uysal, Erhan Tanrıöver, yönetim kurulu üyeleri Seyhan Nevarsa, Adnan Gündüzler ve genel sekreter İrfan Ekici karşıladı.
Gündüzler - 30.07.2012
Eskişehir'deki Kavga
Şanlıurfa'dan Merkez Tepebaşı ilçesine bağlı Gündüzler beldesi Yayla mevkisine çalışmak için gelen iki aile arasında, dün, iş yüzünden tartışma çıkmış, tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Ahmet K.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gündüzler Haber, Gündüzler Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 8 - Gündüzler haber sayfamızda Gündüzler haberleri okuyabilir, Gündüzler son dakika haberleri ve güncel Gündüzler gelişmelerini görebilirsiniz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı,sağlığı Tehlikeye Düşüre
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 00:03:38. #1.15#

title