Gündüz: '3 Transfer Yapacağız'

Yeni Malatyaspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, takıma yararlı olacağına inandıkları futbolcularla transfer görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.

Gündüz: '3 Transfer Yapacağız'

Gündüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya'daki devre arası  kamp çalışmalarının son derece iyi geçtiğini belirtti.

Transfer çalışmalarının da tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Gündüz,  "Sezonun ikinci yarısı öncesi 3 transfer yapacağız. Takımımıza yararlı olacağına  inandığımız futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Yarın veya bir sonraki gün 1-2  kişiyi görüşmek için İstanbul'a davet ettik. Evkur Yeni Malatyaspor'u yukarılara  taşıyacak, takıma katkı sunacak futbolcularla görüşmelerimizi sürdüreceğiz ve  anlaşma sağladığımız oyuncuları kamuoyuna açıklayacağız." diye konuştu.

Asbaşkan Gündüz, transferde ismi geçen ve Almanya'nın Darmstadt 98  takımından ayrılan tecrübeli orta saha oyuncusu Hamit Altıntop konusunda ile  henüz bir gelişme  olmadığını kaydetti.

Verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini aktaran Erdal Gündüz, hazırlık  maçları yaparak sezonun ikinci yarısına hazırlandıklarını ifade etti.

Gündüz, hazırlık maçında karşılaştıkları Arnavutluk ligi takımlarından   Luftetari'yi 3-1 yendiklerini dile getirerek, "Antalya'daki kampımızı en iyi  şekilde tamamlayıp, sezonun ikinci yarısına iyi başlangıç yapmak istiyoruz."  diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Skorer