Gündoğan'da Deniz Dibi Temizliği
Haberler » 3. Sayfa » Gündoğan'da Deniz Dibi Temizliği - Haberler

Gündoğan'da Deniz Dibi Temizliği

Gündoğan'da deniz dibi temizliğiMUĞLA - Bodrum Belediyesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği "Denize en çok MAVİ yakışır" Deniz Dibi Temizlik Kampanyası Gündoğan sahilinde devam etti.

'da deniz dibi temizliği


MUĞLA - Belediyesinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği "Denize en çok MAVİ yakışır" Deniz Dibi Temizlik Kampanyası Gündoğan sahilinde devam etti.

Bodrum Belediyesi dalış ekibinde görevli dalgıçlar tarafından yapılan temizlik çalışmaları bu hafta Gündoğan Mahallesi'nde gerçekleşti.

Gündoğan Nafiz Ilıcak İlkokulu öğrencilerinin de izlediği ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde görevli Numan Yılmaz tarafından temizlik hakkında bilgilerin verildiği çalışma sonunda denizden 85 kilogram lastik, 78 kilogram cam, 76 kilogram plastik, 21 kilogram metal, 96 kilogram demir, 10 kilogram sünger olmak üzere toplam 366 kilogram katı atık çıkarıldı. Temizlik sırasında deniz dibinden çıkarılan ve Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ayrıştırılan atıklar daha sonra Konacık Mahallesi'ndeki Bodrum Belediyesi 1'inci Sınıf Atık Getirme Merkezi'ne götürüldü.

(EA-MB-

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Gündoğan'da Deniz Dibi Temizliği

Manşet

Haberler