GÜNDEM ÖZETİ / 19 Temmuz 2021

GÜNDEM ÖZETİ / 19 Temmuz 2021
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumu'nda milletvekillerine hitap edecek.

6 Nisan 1920

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumu'nda milletvekillerine hitap edecek. Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından, onuruna verilecek akşam yemeğine katılacak.

(Lefkoşa/16.00/20.00)

2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gidecek.

(Ankara/13.00)

EKONOMİ

1- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, 14 Temmuz 2021 tarihli Para Politikası Kurulu Toplantı Özeti'ni yayımlayacak.

(Ankara/14.00)

GÜNCEL

1- Dünya genelinde Kovid-19'a ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

SPOR

1- Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas, Türk Telekom Stadı'nda düzenleyeceği basın toplantısında, görevdeki ilk 1 aylık dönemini değerlendirecek.

(İstanbul/17.00)

2- UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak.

(Nyon/13.00/14.00)

3- UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turunda, Trabzonspor'un ve 2. turdaki rakibini eleme durumunda Sivasspor'un rakiplerinin de belli olacağı kura çekimi İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak.

(Nyon/15.00)

4- Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde Kasımpaşa ile hazırlık maçı yapacak.

(İstanbul/19.00)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Çok Okunan Haberler

title