Zorlu Yeni Yıl Gazinosu'nda Dev Sanatçılar Bir Arada - Haberler
Haberi Paylaş

Zorlu Yeni Yıl Gazinosu'nda Dev Sanatçılar Bir Arada

Bültenler - Güncel
Zorlu Yeni Yıl Gazinosu'nda Dev Sanatçılar Bir Arada

Zorlu Center, 26-27 Aralık tarihlerinde Türk Sanat ve Türk Pop müziğinin unutulmaz seslerini ve şarkılarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

"Zorlu Yeni Yıl Gazinosu" konseptiyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek konserler serisinde Neşe Karaböcek'ten Muazzez Abacı'ya; Seyyal Taner'den Semiha Yankı'dan Yeliz'e kadar bütün büyük starlar İstanbul'da gazino günlerini yaşatacaklar.

Maksim, Çakıl, Aşiyan, Bebek Belediye, Taşlık ve daha niceleriyle unutulmaz gazino geceleri "Zorlu Yeni Yıl Gazinosu"nda yeniden izleyenlerle buluşuyor. Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek, Seyyal Taner, Yeliz gibi Gazino neon lambalarında isimleri parlayan, gazete ilanlarında uzun yıllar boy gösteren ve gazino günlerine damgasını vurmuş büyük yıldızlar ilk kez Zorlu için Hakan Eren Prodüksiyon'u ile bir araya geliyor.

26 Aralık Cumartesi akşamı saat 21:00'den itibaren Neşe Karaböcek, Seyyal Taner, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Nur Yoldaş, Bilgen Bengü, Funda ve Ercan Turgut'un sahne alacağı gecenin öncesinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi meydan fuayede geçmişin en güzel yabancı şarkılarıyla saat 14:00'de Dj Mert Levent, saat 16:00'da 90'lar partisi ile Dj Olcay Tanberken ve konukları Uhde Seçil, Sibel Alaş ve Ferda Anıl Yarkın kısa performanslar sergileyecek. Zorlu Yeni Yıl Gazinosu'nda Yeşilçam'ın efsane yıldızlarına, hatıralarda yer etmiş unutulmaz filmlerin unutulmaz şarkılarına adeta bir saygı duruşu yapılacak. Elhan Tok ve konuğu Belkıs Özener'in canlı performansları ile Yeşilçam şarkıları saat 18:00'de izleyiciler ile buluşacak; saat 19:00'da ise Dj Hakan Eren ile unutulmaz 45'likler ve o şarkılara hayat veren Selçuk Alagöz, Rana Alagöz, Parla Şenol ve Sevda Karaca kısa performanslarıyla izleyicilere eşsiz anlar yaşatacaklar.

Festivalin ikinci gecesi olan 27 Aralık Pazar akşamı ise saat 21:00'de Muazzez Abacı, Yeliz, Metin Ersoy, İskender Doğan, Tüdanya, Yeşim, Coşkun Demir ve Semiha Yankı sevilen şarkılarını seslendirecek. Gecenin öncesinde ise Zorlu Performans Sanatları meydan fuayede geçmişin en güzel yabancı şarkılarıyla saat 14:00'te Dj Serdar Ayyıldız; sonrasında saat 15:30'da Dj Yavuz Hakan Tok'la Ah Mazi Partisi ve konukları Mine Koşan, Güzin ile Baha, Rezzan Yücel ve Meral-Zuhal bir döneme damgasını vurmuş şarkılarını seslendirecek.

Sahnelerin en eğlenceli ve en dinamik yıldızlarından Zeliha Sunal yine aynı gün saat 17:30 - 19:00 arası rengârenk bir şova imza atarken konukları arasında yer alan Alpay, Tülay Özer ve Selçuk Ural 70'ler, 80'ler ve 90'lar da hit olmuş şarkılarından kısa canlı performanslar sergileyecekler. 21:00'deki performanslar öncesi ise saat 19:00'da Dj Hakan Eren'in Bir Zamanlar partisinde Hakan Eren'in konukları ise Işıl Yücesoy, Gökben, Kartal Kaan ve Banu Kırbağ olacak.

26 ve 27 Aralık günleri saat 14:00'de başlayıp 23:30'a dek kesintisiz devam edecek "Bir Zamanlar Festivali", ücretsiz olarak izlenebilecek. İzleyenler nostalji, eğlence ve sürprizlerle dolu iki gün yaşayacaklar.

Bültenler / Güncel

Güncel, Haberler

title