Haberler

YÖK Başkanı Saraç dekanlarla video konferans yöntemiyle toplantı yaptı

Abone Ol

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, fen, fen ve edebiyat, hukuk ve teknoloji fakültesi dekanlarıyla video konferans sistemiyle toplantı yaptı.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, fen, fen ve edebiyat, hukuk ve teknoloji fakültesi dekanlarıyla video konferans sistemiyle toplantı yaptı.

Saraç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, yükseköğretimdeki önemli paydaşlardan olan görüşlerine çok önem verdikleri dekanlarla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde de görüşmeye, video konferans yöntemiyle sürekli irtibatta olup, istişarelerde bulunmaya devam ettiklerini belirtti.

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er moderatörlüğünde fen ve fen edebiyat, Yürütme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Metin Topçuoğlu'nun moderatörlüğünde hukuk, Prof. Dr. Ömer Açıkgöz'ün moderatörlüğünde de teknoloji fakültesi dekanlarıyla toplantılar gerçekleştirdiklerini bildiren Saraç, "Fakültelerimizdeki uzaktan eğitim ve öğretim faaliyetlerinin durumunu görüştüğümüz ve bu süreçteki diğer meseleleri müzakere ettiğimiz, çok verimli geçen bu toplantılarımızı yapmaya, akademisyenlerimizle temasta olmaya devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA / Güncel

Yekta Saraç Edebiyat Hukuk Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title