Yenilikler ve Başarılı Projeler - Haberler
Haberi Paylaş

Yenilikler ve Başarılı Projeler

Bültenler - Güncel
Yenilikler ve Başarılı Projeler

Türkiye'nin ilk 'marka bağımsız teknik servisi' ERPA, 2012 yılını % 20 büyüme ve 1.200.000,-TL'lık bir ciro artışıyla kapatıyor.

ERPA Genel Müdürü Nihat Erdal, sundukları çözüm ve ürünlerle 2013 yılında sektörde 'Sistem Entegratörü' olarak konumlanmak istediklerini belirtti…

1995 yılında 5 kişilik bir ekiple sektördeki yerini alan ERPA, bugün 60 kişilik deneyimli ve sertifikalı ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Teknik servis hizmetlerinin yanı sıra kendi markası ile yıllık beş bin endüstriyel monitör, 200 farklı çeşit notebook bataryası, 50 farklı çeşit adaptör üretimini de ERPA, sektörde ayrıcalıklı bir yerde bulunuyor.

ERPA Genel Müdürü Nihat Erdal, 2012 yılının kendileri için verimli, hayata geçirdikleri projeler ve yaptıkları üretimlerle de çok başarılı bir sene olduğunu belirterek sözlerine başlıyor:

"2012 ERPA için koyduğumuz hedeflere ulaştığımız başarılı bir yıl oldu. Monitör üretimini hedeflediğimiz şekilde %20 artırdık. Teknik servis ve ürün tedariği konusunda hayata geçirdiğimiz yeni projelerimiz ile 81 ilde ürün ve hizmet sunabilir bir donanıma ve tecrübeye sahip olduk".

Nihat Erdal, teknik bakım ve servis tarafındaki çalışmalarla ülke ekonomisine yılda yaklaşık 1,5 milyon dolar katkı sağlıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını; kaliteli hizmet anlayışıyla sağladıkları müşteri memnuniyetiyle de alanının en başarılı şirketi olarak konumlandırılmaktan gurur duyduklarını ifade ediyor:

"Teknik servis olarak yıllardır çok önemli işler yapmaktayız ve bu alanda farklılıklar yaratarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 17 yıldır sürdürdüğümüz hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek, marka bağımsız sunucu bakım onarım hizmetleri ve sunucu yedek parça satışı ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Yılların kazandırdığı bu deneyim ve teknik bilgi birikimiyle, markası adıyla ürettiğimiz donanım ürünleriyle son kullanıcılara da ulaşmaktayız. Şu anda 200 farklı çeşitte dizüstü bilgisayar bataryası ve 50 farklı çeşit adaptörü kendi markamızla üretiyor; garanti kapsamında da tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Çok yakın bir zamanda ürünlerin son kullanıcılara daha kolay ulaşmasını sağlamak için BİMEKS ile anlaştık. "Notebook Markanız Ne Olursa Olsun; Adaptör ve Bataryanız TOCHI Olsun" sloganı ile BİMEKS'in Metrocity, Neomarin, Buyaka AVM'lerindeki mağzalarında satışa sunduk. Kullanıcılarımız www.bimeks.com.tr websitesi üzerinden de adaptör ve bataryalarımızı temin edebiliyorlar."

ERPA Genel Müdürü Nihat Erdal, 2013 yılı hedefleri konusunda verdiği şu bilgilerle sözlerini tamamlıyor:

"Özellikle araç içi monitör projelerine sağladığımız dayanıklı monitör ürün grubumuza ek olarak üretim sektörlerindeki otomasyon sistemlerinde kullanılan endüstriyel monitör üretim ve teminini önümüzdeki yıl arttırarak sürdürmeyi istiyoruz. Çünkü kendi üretimimizle bu alandaki ihtiyaçları kaliteden ödün vermeden çok uygun fiyatlara karşılıyoruz.

Teknik servis tarafındaysa bu yıl sonunda hizmetini vermeye başladığımız sunucu bakım ve onarım hizmetleriyle daha fazla kuruma hizmet vereceğiz. Bilişim alanında hizmet veren kişi ve kurumlara düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalı teknik servis eğitimlerini daha sık düzenlerken, zengin görsel ve içeriğe sahip bir on-line eğitim portalını da hizmete sokacağız. Bu projeyi aktif hale getirdiğimizde, sektörümüze daha bilinçli ve yetkin uzmanlar sağlayabileceğiz.

Sektörün ihtiyacı olan ekipman (BGA Rework Station, Osiloskop, Havalı havya, Eprom programlayıcı, fırınlama, Ampermetre…) çeşitliliğimizi yeni teknolojileri takip ederek artırmayı hedefliyoruz. Notebook kullanıcıları için üretimini yaptığımız batarya ve adaptörlerin ürün yelpazesini de yeni modellere paralel olarak geliştireceğiz. Bu arada yeni yabancı iş ortaklıkları oluşturarak en iyi ve kaliteli teknolojiyi ülkemize getirmeye devam edeceğiz."

Bültenler / Güncel

Notebook Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title