Haber : Yaylada yıldırım düşme anı kamerada - Haberler

Haberi Paylaş

Yaylada yıldırım düşme anı kamerada

 - Güncelleme:

Yaylada yıldırım düşme anı kamerada Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi Alaçam Yaylası'nda bir vatandaş manzarayı videoya çektiği sırada kendisine yakın bir bölgeye yıldırım düştü.

Yaylada yıldırım düşme anı kamerada

GÜMÜŞHANE - Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi Alaçam Yaylası'nda bir vatandaş manzarayı videoya çektiği sırada kendisine yakın bir bölgeye yıldırım düştü. Yıldırımın düşme anı kameralara yansıdı.

Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi Alaçam Yaylası'nda yıldırımın düşme anı vatandaş kamerasına yansıdı. Bölgede manzarayı ve yağışı kayda alan bir vatandaşa yakın bölgeye yıldırım düştü. Yaylada elektrik direklerinde bakım onarım çalışması yürüten bir elektrikçinin de bulunduğu bölgede yıldırımın düşmesiyle yaşanan panik anları saniye saniye kaydedildi.

İhlas Haber Ajansı / Uğur Aydın - Güncel

Genel Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title