Haber : Yaşlılar Haftası Etkinlikleri - Haberler

Haberi Paylaş

Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

İstanbul İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Cihaner, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Darülaceze'yi ziyaret etti.

İstanbul İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Mesut Cihaner, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Darülaceze'yi ziyaret etti.

Cihaner ve beraberindeki bir grup asker, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Darülaceze'yi ziyaret ederek, burada kalan vatandaşlarla bir araya geldi.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan ile birlikte, yaşlıların kaldığı odaları ziyaret eden Cihaner, çiçek hediye ettiği yaşlıların elini öptü, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yakından ilgilendiği yaşlılarla bir süre sohbet eden Cihaner, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Jandarma'nın 175. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ve Yaşılar Haftası dolayısıyla büyüklerimizi ziyaret ettik. Türk kültürünün tezahürü olan bu güzel, güzide kurumumuzda yaşlılarımızı, büyüklerimizi ziyaret ettik, ellerini öptük" dedi.

Vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, özellikle askerler tarafından hatırlanmanın ayrı bir anlam ifade ettiğini belirttiler.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan da, Darülaceze sakinlerinin bu tür ziyaretlerden çok mutlu olduklarını söyledi.

Ziyaretlerin yaşlılara ilaçtan da öte ayrı bir şifa verdiğini dile getiren Bayhan, "Bugün özellikle askerlerimizin komutanlarıyla birlikte burada olması, onlara çok daha derin duygular yaşattı" dedi.

Bayhan, ziyaretlerle Darülaceze sakinlerinin hayata çok daha iyi tutunduklarını belirterek, askerlere teşekkür etti. - İstanbul

AA / Güncel

Nevzat Bayhan Darülaceze İstanbul Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title