Haber : Wargaming.net Liginin Finalistleri Açıklandı - Haberler

Haberi Paylaş

Wargaming.net Liginin Finalistleri Açıklandı

Wargaming.net Liginin Finalistleri Açıklandı

Büyük Finallerin resmi sayfasından favori takımınıza oy verebilirsiniz

Wargaming'in Varşova'da düzenlenecek Büyük Finalleri'nde yarışacak 12 elit takım belli oldu ve listeler resmi sitede yayınlandı.

Kendi ülkelerinin en iyileri olan bu takımlar çok yakında şampiyonluk için kıyasıya bir yarışa girecekler. Finallerde Avrupa'yı Virtus.PRO ve Schoolbus temsil ederken, Reforn ve YaTo Çin adına katılıyor. Çin'le birlikte Asya bölgesinden katılan iki takım daha var: ELONG ve ARETE. Rusya adına mücadele edecek takımlar Natus Vincereve ve HellRasiers olurken Kuzey Amerika'dan da RUlette ve eLevate yarışıyor olacak. Gösterdikleri üstün başarı ve sağlam oyun teknikleri nedeniyle finallere katılmaya hak kazanan isimler ise Kazna Kru ve Santa Claus and Six Deers oldu.

"Bu yılın finalistleri dünyanın dört bir yanından gelen son derece yetenekli ekipler"diyen Global eSpor Direktörü MoFadl, sözlerine şunları ekledi"2014'te Wargaming.net Ligi'nde gösterdikleri performans ile profesyonel E-spor oyunculuğunun çıtasını oldukça yükselttiler. Şu anda dünya şampiyonu kim olacak tahmin edemiyorum ama bildiğim bir şey var o da Büyük Finallere katılan her oyuncu orada olmayı ve resmi web sitesinde adının yayınlanmasını bileğinin hakkıyla elde etti."

Bültenler / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti Varşova Avrupa Güncel Haberler

title