Haberler

Viranşehir OSB'ye ilave alan açılması çalışmaları sürüyor

Abone Ol

Viranşehir ilçesinde Organize Sanayi Bölgesine ilave alan açılmasıyla ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Viranşehir ilçesinde Organize Sanayi Bölgesine ilave alan açılmasıyla ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Kaymakam Önder Çengel başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zafer Aydın, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Temsilcileri ve komisyon üyelerinin katıldı.

Kaymakam Çengel, Viranşehir OSB'ye ilave alan açılmasıyla ilgili çalışmaların uzun süredir devam ettiğini aktararak, "Bir bölgenin kalkınmasının üç unsuru vardır, sanayi, tarım ve turizm. Viranşehir sanayi ve turizm açısından her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen bir şehir. Viranşehir Organize Sanayi Bölgemizi genişletmek için yürüttüğümüz ilave alan çalışmaları bitme aşamasına geldi. İnşallah yakın bir zamanda yatırımcılarımıza yeni yerler açıyoruz. Turizm alanında da Sefertepe ve Eyyüb Nebi ile ilçe turizmine ivme kazandıracağız. İlçemizin refahını ve istihdamını artırmak amacıyla tüm paydaşlarımızla tüm imkanlarımızla çalışmalar yürütüyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Viranşehir Hisarcık OSB Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ankaragücü küme düşürülecek mi? 12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title