Haberler

Viranşehir Kaymakamı Çengel, OSB'de incelemede bulundu

Abone Ol

Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.

Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, Osb'de incelemede bulunan Kaymakam Çengel, bölge hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Osb'de yapımı devam eden cami inşaatında incelemelerde bulunan Çengel, caminin yapımına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Kaymakam Çengel, Viranşehir Osb'nin gün geçtikçe güçlendiğine işaret ederek, "Viranşehir Organize Sanayi Bölgemiz her geçen gün daha da gelişerek büyüyor. Buna paralel olarak istihdam oranlarımız da artıyor. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzün ve hayırsever işadamlarımızın destekleri ile 20 dönümlük alan üzerine Osb'mize yakışır bir camii yapıyoruz. Osb'de çalışanlarımız ile ana yola ve çevredeki mahallelerde ikamet eden vatandaşlarımızın rahatlıkla ibadet edebilecekleri bir camii olacaktır. OSB Camii'nin süratli bir şekilde tamamlanarak ibadete açılması için hayırsever işadamlarımız ve OSB yönetimimiz elinden geleni yapacaktır. Destek veren herkesten Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Organize Sanayi Bölgesi Önder Çengel Cami OSB Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title