Haberler

Vali Kürşat Kırbıyık Kıbrıs gazilerini ziyaret etti

Abone Ol

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Sultaniçe köyünde yaşayan Kıbrıs gazilerini ziyaret etti.

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Sultaniçe köyünde yaşayan Kıbrıs gazilerini ziyaret etti.

Kırbıyık, Enez ilçesi ziyareti kapsamında Sultaniçe köyünde de ziyaretlerde bulundu.

Burada yaşayan Kıbrıs gazisi Arif Çelik ve Bekir Erdim'i ziyaret eden Kırbıyık, ziyarette yaptığı konuşmada, gazilerin birer kahraman olduğunu söyledi.

Gazileri "Türk ordusunun kutsal değerleri" olarak niteleyen Vali Kırbıyık, "Şehit ve gazilerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Biz de Enez ilçemize gelince gazilerimizi ziyaret etmek istedik. Bu vesileyle de yaklaşan 19 Eylül Gaziler Günlerini şimdiden kutluyorum. Bir kez daha ifade etmek isterim ki şehit aileleri ve gazilerimizin daima yanındayız, bir sıkıntıları, bir istekleri olması durumunda kapılarımız kendilerine sonuna kadar açıktır." dedi.

Kaynak: AA / Güncel

Kürşat Kırbıyık Arif Çelik Edirne Kıbrıs Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title