Türkiye'yi Yasa Boğan Eylül ve Leyla'ya Pepee'den Çarpıcı Kampanya - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye'yi Yasa Boğan Eylül ve Leyla'ya Pepee'den Çarpıcı Kampanya

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

Pepee, Türkiye'yi sarsan çocuk ölümlerine yönelik bilinçlendirme kampanyalarına sosyal medya hesabından "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım" paylaşımıyla destek oldu.

Türkiye'de son dönemde artan çocuk tacizi ve cinsel istismarına yönelik bilinçlendirme kampanyalarına bir destek de çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Pepee'den geldi. Pepee'nin sosyal medya hesabından "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım hemen güvendiğimiz birinin yanına gidelim" paylaşımı yapıldı.

PEPEE'DEN ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI BİLİNÇLENDİRME KAMPANYASI

Türkiye son günlerde kaçırılan ve cesetleri bulunan Eylül ve Leyla ile birlikte çocuk istismarı konusunu tartışıyor. Çocuk istismarına karşı birçok bilinçlendirme kampanyası yapılırken, bir destek de çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden biri olan Pepee'den geldi.

Türkiye Eylül ve Leyla'ya ağlarken Pepee'den çok önemli kampanya

PEPEE'DEN ÇOCUKLARA MESAJ: KİMSE BİZE İZİNSİZ DOKUNAMAZ

Pepee'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım hemen güvendiğimiz birinin yanına gidelim. Annem bana bir şarkı öğretti sözlerini dikkatlice dinleyin" mesajına yer verildi.

Türkiye Eylül ve Leyla'ya ağlarken Pepee'den çok önemli kampanya

Haberler.com - Güncel

Türkiye Eylül Film Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Mercan:

Çok güzel

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title