Haberi Paylaş

TRT Ekranlarında Tartışma Yaratan Sözler: Rüyamda Hep Allah'ı Görürüm

Güncel Haberler

TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Pelin Çift ile Gündem Ötesi' programına konuk olan Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, "Ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah'ı ve Kabe'yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kabe örtüsü var." dedi.

TRT1 ekranlarında yayınlanan "Pelin Çift ile Gündem Ötesi" programına konuk olan Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, tartışılan açıklamalara imza attı. Erdoğdu, "Ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah'ı ve Kâbe'yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kâbe örtüsü var." dedi.

DAHA ÖNCE DE TARTIŞILAN AÇIKLAMALARA İMZA ATMIŞTI

Daha önce katıldığı bir televizyon programında,"Paradolia denilen bir hastalık var. Bulutları Hz. İsa'ya benzetmek, domatesi kestik içinden Haç çıktı. Türkiye'de insanlar Ayvalık'a gidiyorlar, bir dağ var o dağın silueti Mustafa Kemal Atatürk'ü andırıyormuş, bu bir psikolojik hastalık" sözleriyle gündeme gelen Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu ,bu kez de "Allah'ı sürekli görürüm" diyerek başka bir tartışmanın fitilini ateşledi.

TRT Ekranlarında Tartışma Yaratan Sözler: Rüyamda Hep Allah'ı Görürüm

"ALLAH'I ÇOK GÖRÜRÜM"

TRT1 ekranlarında yayınlanan "Pelin Çift ile Gündem Ötesi"programına konuk olan Erdoğdu, " ben çok fazla rüyamda peygamberi, Allah'ı ve Kâbe'yi görürüm, bir gün odaya bir geldim Kâbe örtüsü var" dedi. "Allah'ı çok görürüm" diyen Erdoğdu, "Üniversitedeki odaya geldim, Kâbe örtüsünün parçası var masaya bırakılmış" diyerek, "çok ilginç" yorumu yaptı.

Erdoğdu'nun yorumlarına izleyiciler de tepki gösterdi. Peygamberlerin bile "Allah'ı sürekli görürüm" sözünü kullanmadığını, gördüklerinde baygınlık geçirdiklerini söyleyen izleyiciler TRT'ye ve yorumcusuna tepki gösterdi.

Haberler.com - Güncel

3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (112)

alıntı yaptım:

FATİH COŞLU: Arkadaslar Allah zaten ancak rüyada görülebilir.Ama şu farkla ki gördüğün şey Allah değildir.Şeytan nasıl ki peygamberimizin suretine giremez, o halde Allahın ki ne hiç giremez.Gördüğü şey kendisine islamın tersi işler için telkinde bulunmuyorsa,sorun yok. aynını yazmayayım diye alıntı yaptım. Doğru olan budur. bu doğru dışında konuşan sizlee asıl hakikati bilmiyorsunuz. Telaffuzu çok iyi olan anne babanızdan Kuran mı öğrendiniz?10 sure mi biliyorsunuz hakkıyla okuyacak kadar? meal tefsir Kuran mı okudunuz? veya bunları hak ehli birinden mi öğrendiniz? öyle olmuş olsaydı bunu bilirdiniz zaten. burda 1 ayet yazarım hepinizin küfrü meydana çıkar. önce Kuran ayetlerinin tamamına iman edin sonra müslümanım diyebilesiniz. bu konular siz echelleri aşar

Cevap Yaz20Yayından Kaldır
nerden topluyorsunuz bunları:

vay halimize. bunlar birde okumuş haa?

Cevap Yaz08Yayından Kaldır
SİVASLI İBOCAN:

ERDOĞDU soyadında da eksiklik var sen geçdoğdu olmalısın. . Kurban olduğum ALLAH bu gözü bozuk kulun seni gördüğünü söylüyor yinede bu hıyarı idare et, bu dünyada bizi görmekten mahrum kulun seni görmesi ne demek. . ???

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
Tüm 112 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title