Haberi Paylaş

TRT, Akademisyenin "Rüyamda Allah'ı Çok Görürüm" Dediği Yayınla İlgili Teftiş Başlattı

Güncel Haberler

TRT 1 canlı yayınında "Ben çok fazla rüyamda Peygamber'i, Allah'ı ve Kabe'yi görürüm" sözlerini kullanan akademisyenin, konuk olduğu programla ilgili TRT teftiş başlattı.

Teyfur Erdoğdu isimli akademisyenin TRT 1 canlı yayınında kullandığı "Ben çok fazla rüyamda Peygamber'i, Allah'ı ve Kabe'yi görürüm" ifadesi tartışmalara neden oldu. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, akademisyenin rüyasında Allah'ı gördüğünü söylediği yayınla ilgili teftiş başlattıklarını açıkladı.

"CANLI YAYIN KAZASI"

TRT 1'deki Pelin Çift ile Gündem Ötesi programına konuk olan akademisyen Doç. Teyfur Erdoğdu'nun tartışma yaratan sözleri, TRT hesaplarının görüşüldüğü TBMM KİT Komisyonu'nda 7 Kasım'daki toplantıda gündeme geldi.

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, akademisyenin rüyasında Allah'ı gördüğünü söylediği yayınla ilgili teftiş başlattıklarını açıkladı. "Konu da bu değil ama artık adam ne düşündüyse, bilmiyoruz" diyen Eren, olayı "canlı yayın kazası" olarak niteledi.

Haberler.com - Güncel

Canlı Yayın Peygamber Asker Kabe TV Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title