Trakya Kadın Girişimi ve Edirne Belediyesi ortak çalışma gerçekleştirecek - Haberler
Haberi Paylaş

Trakya Kadın Girişimi ve Edirne Belediyesi ortak çalışma gerçekleştirecek

AA - Gökhan Zobar - Güncel
 - Güncelleme:
Trakya Kadın Girişimi ve Edirne Belediyesi ortak çalışma gerçekleştirecek

Trakya Kadın Girişimi ve Edirne Belediyesi ortak çalışma gerçekleştirecek.

Trakya Kadın Girişimi ve Edirne Belediyesi ortak çalışma gerçekleştirecek.

Edirne Belediyesi Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda konuşan Belediye Başkanı Recep Gürkan, belediye olarak Trakya Kadın Girişimi ve çalışmalarını desteklediklerini söyledi.

Kadın dernekleriyle ortak çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Gürkan, Edirne Belediyesinin Türkiye'de toplumsal cinsiyete dayalı bütçelemeyi yapan ilk belediyelerden olduğunu dile getirdi.

Trakya Kadın Girişimi Edirne Sözcüsü Şahide Ağaoğlu ise Trakya'da yaşayan kadınların güçlenmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Girişime destek veren belediyelerde kadınlar için yapılan çalışmaların koordine edildiği talep ve yönlendirme masası açılmasını istediklerini belirten Ağaoğlu, üretim yapan kadınların, imalat, pazarlama ve satış gibi konularda desteklenmesini amaçladıklarını kaydetti.

AA / Gökhan Zobar - Güncel

Edirne Belediyesi Trakya Bölgesi Türkiye Edirne Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title