###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Topman Sezonun Erkek Trendini Belirliyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Topman Sezonun Erkek Trendini Belirliyor

Topman, yenilikçi çizgisi ile2012/2013 Sonbahar/ Kış koleksiyonunda da farklı bir stil yakalıyor.

Klasik ve modern kalıpların yer aldığı koleksiyon Topman'in erkek gardıroplarındaki yerini sağlamlaştırıyor.

6 farklı temanın yer aldığı Topman koleksiyonu, bu yılın trendlerini yansıtan geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

90'lı yıllardaki spor giyiminin sade etkisinden ilham alan Fresh koleksiyonu cesur kalıplarıyla dikkat çekiyor. Afrika'ya özgü baskılarla hareketlenen temada House müzik ve mizah sanatının etkileri hissedilirken; tek renkli motiflerin koyu renklerle birlikte kullanılmasından ise güçlü silüetler yaratılmış.

Palm Springs teması ise güneşin enerjisini yansıtan açık renklerden oluşuyor. Vintage renklerin önem kazandığı temada erkek modasının bu sezon vazgeçilmezlerinden olan desenli gömlekler göz kamaştırıcı renklerle birlikte kullanılıyor. Güney Amerika'ya ait desenlerin canlı renklerle hayat bulduğu tasarımlar erkek moda severlerin ilgisini çekecek.

Güney Amerika'ya özgü motiflerin eğlenceli ve neşeli Japon kültürü ile birleştiği Machu Pichu temasında Aztek desenleri ve kalın pötikarelerin Meksika'ya özgü çizgileri bütünleşiyor. Skinny pantolonların da yer aldığı koleksiyonda desenler kendini gösteriyor.

Alternatif 90'lı yılların indie yaşam tarzını akla getiren Brighton temasında hareketli ve desenli örgüler, motifli gömlekler ve büyük ceketler önemli rol oynuyor. Bu yılın trendlerini yansıtan ve erkek sokak stiline yeni bir bakış açısı getiren temada 'gösteriş' ön planda.

Trellick temasında 70'li yılların Londra modasının etkileri hissediliyor. Geleneksel Afrika desenlerinin günlük ceketlerde ve yün paltolarda kullanıldığı koleksiyon sokak stiline yeni bir soluk getiriyor. Siyah ve beyazın klasik ve retro kalıplarla anlatıldığı Trellick temasında pantolan askıları, ten rengi deriler ve kuşakların bulunduğu aksesuarlar da önemli detaylar arasında yerini alıyor.

George Best, Mick Jagger, David Bowie ve The Faces gibi 70'li yılların unutulmaz kahramanlarından ilham alan Kings Road teması tüylü ve simli parlak kumaşları ile fark yaratıyor. Suni kürk süslemeleriyle zenginleştirilen koleksiyon ön plana çıkmak isteyen erkekler için tasarlanmış. Koyu renklerin bütün ürünlerde kendini gösterdiği temada 70'li yıllar geri dönüyor.

Bültenler / Güncel

Güney Amerika Afrika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title