Haberler

Tokat'ta "Özel Eğitimde Özel İnsanlar" yarışması düzenlendi

Abone Ol

Tokat Belediyesi tarafından "Özel Eğitimde Özel İnsanlar" yarışması düzenlendi.

Tokat Belediyesi tarafından "Özel Eğitimde Özel İnsanlar" yarışması düzenlendi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, makamında düzenlediği basın toplantısında, Tokat'ın engelli dostu bir şehir olduğunu söyledi.

Engelliler için kentte birçok çalışmaların yapıldığını anlatan Eroğlu, "Engelliler için kampüsümüzün yapımı devam ediyor. Özel gereksinimli bireylerin hayatları zordur. Bunu hepimiz biliriz ancak onlarla ilgilenen anneler, babalar, öğretmenler, arkadaş veya akrabaların da yaşamı zordur. Biz de Tokat Belediyesi ve Tokat Kent Konseyi olarak bu fedakar insanların ödüllendirilmesi gerektiğine inandık. Amacımız onları yüreklendirmek, iyi örnekleri yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmaktır." dedi.

Hayata geçirdikleri yarışma ile özel gereksinimli bireylerin ihtiyaçlarına dikkati çekmek suretiyle farkındalık uyandırmak istediklerini anlatan Eroğlu, şunları kaydetti:

"Özel gereksinimli bireylerin hayatını kolaylaştıran, yarışmaya uygun kişi ve gruplar, resmi ve özel eğitim kurumlarda görev yapan öğretmenler, üniversiteler, STK'ler, okul aile birlikleri, akademik ve bireysel gelişimlerini ve toplumla bütünleşmelerini en üst düzeyde sağlamaya katkı sunacak iyi örnek olduğuna inandıkları çalışmalarını sunmak üzere yarışmaya başvurabilirler. Takdir ettiğiniz kişileri veya kurumları da aday gösterebilirsiniz. Yarışmaya başvurular elektronik ortamda yapılacak. Başvurular ön değerlendirmeye tabi tutulduktan sonra finale kalanlar değerlendirilmeye alınacak. Ardından dereceye giren iyi örnek sahipleri ödüllerini alacaklar."

???????

Kaynak: AA / Güncel

Tokat Belediyesi Eyüp Eroğlu Engelli Tokat Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Polikistik Over Sendromu nedir? Ruffles hangi ülkenin markası, kimin malı? Nelsson pozisyonu penaltı mı, el var mı? Hakem yorumları ne? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 8-9 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Heimlich manevrası nedir, nasıl yapılır? Heimlich manevrası nasıl uygulanır? 10 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 10 Aralık Pazar burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Muharrem İnce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday mı olacak? Gül hastalığı nedir? Gül hastalığı belirtileri nelerdir? Gül hastalığı tedavisi nasıl? Galatasaray - Adana Demirspor maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray - Adana Demirspor maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Zaha sakat mı? Zaha Adana Demirspor maçında yok mu? Afra Saraçoğlu diziden ayrılıyor mu, Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu ayrılacak mı? Yarın okullar tatil mi? 9 Aralık Cumartesi MEB okullar tatil mi? Galatasaray - Adana Demirspor maçı 11'leri belli oldu mu, açıklandı mı? 11'de kimler var? Bein Sports CANLI izle! (GALATASARAY-ADANA DEMİRSPOR) Bein Sports kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! 8 Aralık GÜNÜN MAÇLARI Galatasaray - Adana Demirspor maçı CANLI izle! Galatasaray - Adana Demirspor maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title