Haberler

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu: Behzat Bulvarı Yenileniyor

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Behzat Bulvarı'nda yapılan çalışmalarla bulvarın bambaşka bir görünüme kavuşacağını söyledi. Altyapı, kaldırım ve asfalt çalışmalarının yanı sıra yağmur suyu hatları ve içme suyu hattıyla ilgili çalışmalar da devam ediyor. Yenileme çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Behzat Bulvarı, led ışıklandırmalar, korkuluklar ve peyzaj çalışmalarıyla Tokatlılara sunulacak.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Behzat Bulvarında yaptıkları çalışmalarla bulvarın bambaşka bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Tokat Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Behzat Bulvarında çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun çalışmaları yerinde incelediği ifade edildi.

Eroğlu, Behzat Camisi ile Psikiyatri Hastanesi'ne kadar olan alanda önce altyapı çalışmalarının sonrasında kaldırım çalışmaları ile asfalt çalışmalarını birkaç gün önce başlattıklarını belirterek, "Gazi Osman Paşa Bulvarını Behzat'a bağlayan ara yolda çalışmalarımız asfalt atılacak noktaya geldi. Bununla beraber bu bölgelerin belli noktalarında yağmur suyu hatları ile ilgili belli noktalara mazgal konulma çalışması da yapıldı. İki sene önce bu bölgenin yağmur suyu hatlarını yapmıştık. Birkaç noktada sıkıntılar vardı. Şimdi onları da çözmek suretiyle bu bölgedeki bütün yağmur suyu bağlamındaki bütün problemleri böylece tamamlamış oluyoruz." ifadelerini kullandı.

Bölgede içme suyu hattı ile ilgili de çalışma yaptıklarını anımsatan Başkan Eroğlu, şunları kaydetti:

"İçme suyu hatlarıyla ilgili bu bölgede yaptığımız çalışmalar devam ediyor, bunları da tamamlamış olacağız. Bu çalışmadan sonra da Behzat Camimizden başlayarak Psikiyatri Hastanesine kadar olan kısmın asfaltını, kaldırımlarla beraber tamamını yeniliyoruz. Mahmut Paşa Camimizden başlayarak aynı şekilde Behzat Camimizin karşısına kadar olan kısımda da asfaltı yenilemiş olacağız. Ardından Çekenli İş Merkezimizin bulunduğu bölgedeki asfalt çalışmamız, sonrasında Kapalı Pazar bölgesindeki asfalt çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu çalışmamız stadyumdan başlayıp Kemer'e kadar olan bölgede led ışıklandırmalar, korkuluklar, Behzat Deresinin yenilenmiş haliyle beraber peyzaj çalışmalarımızla bambaşka bir Behzat Bulvarını, Tokatlı hemşerilerimize hazırlamış sunmuş olacağız."

Kaynak: AA / Güncel

Tokat Belediyesi Eyüp Eroğlu Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title