Haberler

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Abone Ol

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Kılıç, mesajında, 15 Temmuz 2016'da cumhuriyete ve milletin milli iradesine karşı darbe girişimi gerçekleştiğini hatırlattı. İhanetin zirve yaptığı bu tarihte darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ terör örgütünün ülkeyi parçalayarak Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini dış güçlerin eline teslim etmeyi hedeflediğini anlatan Kılıç, hainlerin hesap edemediği en önemli noktanın ise Türk milletinin demokrasiye bağlılığı ve bağımsızlığı için verdiği mücadele olduğuna işaret etti. Milletin iradesini ortaya koyarak hainlerin oyunlarını bozduğunu vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti: 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile meydanlara inen milletimiz, o gece kurgulanan tüm oyun planlarını bozdu. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla adeta tarih yazdı. Ülkemizin benzer ihanetlere uğramaması için 15 Temmuz'u unutmayacağız. FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütlerine karşı tek yürek olarak kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz. 15 Temmuz gibi hain darbe kalkışmalarının bir daha yaşanmaması temennisiyle tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.'

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kılıç, mesajında, 15 Temmuz 2016'da cumhuriyete ve milletin milli iradesine karşı darbe girişimi gerçekleştiğini hatırlattı.

İhanetin zirve yaptığı bu tarihte darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ terör örgütünün ülkeyi parçalayarak Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini dış güçlerin eline teslim etmeyi hedeflediğini anlatan Kılıç, hainlerin hesap edemediği en önemli noktanın ise Türk milletinin demokrasiye bağlılığı ve bağımsızlığı için verdiği mücadele olduğuna işadet etti.

Milletin iradesini ortaya koyarak hainlerin oyunlarını bozduğunu vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile meydanlara inen milletimiz, o gece kurgulanan tüm oyun planlarını bozdu. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla adeta tarih yazdı. Ülkemizin benzer ihanetlere uğramaması için 15 Temmuz'u unutmayacağız. FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütlerine karşı tek yürek olarak kararlı mücadelemizi sürdüreceğiz. 15 Temmuz gibi hain darbe kalkışmalarının bir daha yaşanmaması temennisiyle tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Ali Kılıç Demokrasi Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title