Haberler

Sürprizlerle Geri Dönen Lotos Ralli Polonya'da

Güncelleme:

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, FIA WRC Lotos Ralli Polonya'da bir kez daha farkını ispatladı.

Michelin LATITUDE Cross S2 farkı

İzleyicilerin büyük ilgisiyle izleyici rekoru kıran Lotos Ralli Polonya, bu yıl da sürprizlerle doluydu. İki farklı zemin tipi üzerinde gerçekleştirilen yarışlarda, takımlar arasında kıyasıya rekabet yaşandı.

Etaplarda çok yönlü ve zemine sağlam tutunan Michelin Latitude Cross S2, yumuşak bileşimli yapısı sayesinde pistte pilotların bütün ihtiyaçlarını karşılamayı bildi. Kaygan zemin üzerinde dahi güvenlik ve performansı bir arada sunmayı başaran Michelin lastikleri, pilotların rekor kırması için kapıyı araladı.

Wieliczki'de VOLKSWAGEN Polo R WRC model otomobiliyle 136.88km/h ortalama hıza çıkan Andreas Mikkelsen, bu performansıyla WRC'ye dönüşünden beri en yüksek hızına ulaşırken 2014 sezonunun da en yüksek hızına ulaştı. 2014 Lotos Ralli Polonya'nın kazananı ise VOLKSWAGEN Polo R WRC ile yarışan Sébastien Ogier, Julien Ingrassia ikilisi oldu.

Yarışlarda her bir pilot yumuşak zeminlerde 28 adet MICHELIN LATITUDE Cross S2, sert zeminlerde ise 16 adet H2 lastiği kullandı. Yarışların ardından açıklama yapan MICHELIN Ralli Programları Yöneticisi Jacques Morelli, "Yumuşak bileşimli LATITUDE Cross pistle bir uyum yakaladı. Hava sıcaklıkları umduğumuzdan daha iyiydi. Zeminde bir miktar kayganlık mevcuttu. Bu koşullarda Michelin lastikleri performans ve emniyeti son derece başarılı şekilde bir araya getirdi. Michelin lastik kullanan araçlar 200km/h seviyesine ulaştı." dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Michelin Polonya Polo Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title