Haberler

Son dakika haberleri: Karapınar Belediye Başkanı Yaka'dan buğday pazarı esnafına ziyaret

Abone Ol

Son dakika haberi: Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, buğday pazarı esnafı ile bir araya geldi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, buğday pazarı esnafı ile bir araya geldi.

Yaka, ziyaret sırasında esnafların istek ve şikayetlerini dinledi.

Karapınar'a yapılan yerel ve hükümet destekli yatırımlar hakkında da bilgi veren Yaka, "Önümüzdeki yıllarda daha iyi bir Karapınar bizi bekliyor." dedi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini belirten Yaka, şunları kaydetti:

"Buna rağmen yatırımlarımız ve hizmetlerimizi sürüyor. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile irtibat halindeyiz. Tarım ve hayvancılık şehri olarak bilinen Karapınar, enerji ile de ülke ekonomisine katkılar yapmaya hazırlanıyor. İlçemizde birçok alanda devlet destekli yatırımlar devam ediyor."

AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ise birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edildiğini vurgulayarak, "İlçemiz şantiye halinde. Enerji yatımları devam ederken, kentsel dönüşüm, sosyal konutlar, Hükumet Konağı ve sağlık alanında inşaatlar da başlamış durumda." diye konuştu.

Kaynak: AA / Güncel

Mehmet Yaka Karapınar Buğday Güncel Haberler Son Dakika

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Romantik Komedi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title