Haberi Paylaş

ANKARA-OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ TRAFİKTE TARTIŞTIĞI MOTO KURYEYİ TABANCA İLE DARBETTİ

ANKARA-OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ TRAFİKTE TARTIŞTIĞI MOTO KURYEYİ TABANCA İLE DARBETTİ

ANKARA Demetevler'de moto kurye, trafikte tartıştığı otomobil sürücüsü tarafından tabancanın kabzasıyla darbedildi.

ANKARA Demetevler'de moto kurye, trafikte tartıştığı otomobil sürücüsü tarafından tabancanın kabzasıyla darbedildi. Olay anı vatandaşlar tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Olay, Ankara Demetevler'de akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre otomobil sürücüsü moto kuryeye çarptıktan sonra yoluna devam etti. Olay sonrası motor kurye, sürücüyle konuşma amacıyla otomobili takip etti. Moto kuryenin peşinden geldiğini fark eden otomobil sürücüsü durarak moto kurye ile sözlü tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonrası, otomobil sürücüsü üzerinde taşıdığı tabancayı çıkartıp, moto kuryeye doğrulttu. Vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde sürücünün, moto kuryeye önce tabancanın kabzasıyla vurduğu ve sonra kafa attığı görüldü. Dakikalarca darp edilen moto kuryeyi araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırdı. Yaşanan arbededen sonra bölgeden uzaklaşan silahlı sürücü, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Umutcan Ören - Güncel

Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title