Haberi Paylaş

Son dakika haber: 10 Yıl önce bugün neler oldu?

Son dakika haber: 10 Yıl önce bugün neler oldu?

Güncel Haberler

Son dakika haberine göre ERDOĞAN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTUBaşbakan Erdoğan Partisinin Grup Toplantısında Konuştu.

ERDOĞAN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU

Başbakan Erdoğan Partisinin Grup Toplantısında Konuştu.

SİLAHSIZ TÜRKİYE İÇİN YÜRÜDÜLER

Bursa'da, Nilüfer Kent Konseyi üyeleri silahlanmaya karşı yürüdü.

Barış için yeni yıl yürüyüşüne Kent Konseyi üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Nilüfer Kent Konseyi binası önünden başlayan yürüyüş 'Ferdi silahlanmaya hayır', 'Silaha değil barışa ihtiyacımız var' sloganlarıyla Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki hastane alanına kadar sürdü. Ellerindeki oyuncak silahlara gül takarak yürüyen vatandaşlar, Türkiye ve bütün dünyada barış istediklerini söyledi.

KÜLTÜR YAYINLARI ŞARKILI TÜRKÜLÜ TANITILDI

Denizli Belediyesi'nin Kültür Yayınları'nın meclis salonundaki tanıtım toplantısı mini konsere dönüştü. Denizli'nin 800 yıllık tarihine ışık tutan kitaplar için düzenlenen tanıtım toplantısında Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, kentin ekonomi, sanat, spor ve kültür geçmişinin yer aldığı kitapları tanıttı. Kitapların ilköğretim okullarındaki tüm öğrencilere ücretsiz dağıtılacağı belirtildi.

TÜRK VE RUM OPERACILARDAN YENİ YIL KONSERİ

KKTC 'nin başkenti Lefkoşa'da yeni yıl için iki toplumlu opera konseri verildi. Kıbrıs Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği ile Güney Kıbrıs'ta faaliyet gösteren Costas ve Rita Severis Vakfı yeni yıl nedeniyle Lefkoşa'da ortak bir konser düzenledi.

Önce Lefkoşa'da Saray Meydanı olarak bilinen Atatürk Meydanında kısa bir performans gösterisi yapan Türk ve Rum opera sanatçıları daha sonra 1572 yılında yapılmış olan tarihi Büyük Han'a geçerek konserlerini sürdürdü.

Konseri çok sayıda Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rum izlerken adada yaşayan ve tatillerini geçirmek için Kıbrıs' a gelen turistler de keyifle izledi.

-İHA-

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Yeni Yıl Denizli Türkiye Türk Güncel Haberler Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title