Son dakika! Gaziantep'te doğum riski olan kadın ambulans helikopterle hastaneye yetiştirildi - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika! Gaziantep'te doğum riski olan kadın ambulans helikopterle hastaneye yetiştirildi

AA - Mahmut Bazlama - Güncel
 - Güncelleme:
Son dakika! Gaziantep'te doğum riski olan kadın ambulans helikopterle hastaneye yetiştirildi

Son dakika haberi: Gaziantep'in Araban ilçesinde doğum riski yaşayan kadın, ambulans helikopterle Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Gaziantep'in Araban ilçesinde doğum riski yaşayan kadın, ambulans helikopterle Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

İlçeye bağlı kırsal Dağdancık Mahallesi'nde yaşayan hamile kadın, doğum yapma riski nedeniyle Araban Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Gaziantep'e sevk edilen hastanın, kara yolunun kar ve don nedeniyle riskli olması nedeniyle ambulans helikopterle taşınması kararlaştırıldı.

Hamile kadın, ilçeye gelen ambulans helikopterle Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Kaymakam Ömer Sevgili, "Kara yolumuz kapalı olsa bile hava yolumuz açıktır. Riskli bir gebe vatandaşımızın helikopter ambulans ile Gaziantep'e transferini gerçekleştirdik. Allah acil şifalar versin, önceliğimiz sağlık." ifadelerini kullandı.

AA / Mahmut Bazlama - Güncel

Çocuk Hastalıkları Hastanesi Gaziantep Ambulans Doğum Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title