Haberler

Slumdog Millionaire filmine uyarlanan "Q&A" kitabının yazarı Swarup, Rami Kütüphanesi'nde söyleşi yapacak

Abone Ol

Tüm dünyada izlenen ve 8 dalda Oscar ödülü kazanan 2008 yapımı "Slumdog Millionaire" (Milyoner) filmine uyarlanan "Q and A" adlı kitabın yazarı Vikas Swarup, Rami Kütüphanesi'nde söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirecek.

Tüm dünyada izlenen ve 8 dalda Oscar ödülü kazanan 2008 yapımı "Slumdog Millionaire" (Milyoner) filmine uyarlanan "Q and A" adlı kitabın yazarı Vikas Swarup, Rami Kütüphanesi'nde söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre Swarup, 26 Nisan'da 14.00'te düzenlenecek "Uzakları Yakın Etmek" başlıklı söyleşide kitapseverlerle buluşacak.

Swarup, etkinliğin sonunda kaleme aldığı kitabını da okurları için imzalayacak.

Söyleşide, Türkiye'nin Yeni Delhi Büyükelçisi Fırat Sunel de Swarup'a eşlik edecek.

Geçmişte Hindistan'ın Dışişleri Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde bulunan ve ülkesinin tanınmış yazarları arasında yer alan Swarup'ın iki kitabı daha önce Türkiye'de "Kim Bir Milyar Kazanmak İster" ve "Altı Şüpheli" isimleriyle yayınlandı.

Kaynak: AA / Güncel

Vikas Swarup Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ankaragücü küme düşürülecek mi? 12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title