Haberler

Sinpaş, Expo Turkey By Katar 2017'de

Abone Ol

SİNPAŞ, 300'den fazla Türk firması ve Körfez Bölgesi'nden 3 binden fazla iş adamını bir araya getirecek olan Expo Turkey by Katar 2017'ye katılıyor.

SİNPAŞ, 300'den fazla Türk firması ve Körfez Bölgesi'nden 3 binden fazla iş adamını bir araya getirecek olan Expo Turkey by Katar 2017'ye katılıyor. Sinpaş GYO, 19-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek fuarda Queen Central Park ve Bursa Modern projelerini Katar ve Körfez ülkelerinden gelecek yatırımcılarla buluşturacak. Sinpaş GYO, Geçtiğimiz ay da Cityscape Katar'da yer almıştı.

Expo Turkey by Katar, Türkiye ile Katar arasında ikili ticareti geliştirmeyi ve yeni yatırım fırsatları oluşturmayı amaçlarken bu iki ülkenin Körfez Bölgesi'ndeki diğer ülkelere yatırım ve iş birliği fırsatları konusunda da teşvik edici rol üstlenmesini hedefliyor.

QUEEN CENTRAL PARK KÖRFEZ ÜLKELERİNİN GÖZBEBEĞİ

Queen Central Park projesi hakkında bilgi veren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, şunları söyledi:

"Türkiye artık Körfez ülkelerinin 'yakın Londra'sı. Özellikle İstanbul; sosyal hayat, ulaşım ve ekonomik sürdürülebilirlik felsefesine uygun olarak, hem kültürel ve tarihi kimliğini koruyan hem de teknolojik gelişmelere ayak uyduran bir şehir. Marka değeri her geçen gün yükselen İstanbul'un;en köklü ve değerli semti Şişli-Bomonti'de konumlanan Queen Central Park, şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunuyor. Boğaz'a ve Tarihi Yarımada'ya hakim konumu ile dikkat çeken projeden Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısa sürede ulaşılabiliyor. Boğaz'da bir kahvaltı ya da Nişantaşı'nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor. Türkiye'nin ilk 'HIGHLIFE' temalı projesi Queen Central Park, kendine ait 10 bin metrekarelik "Şehir Parkı" ile şehrin tam merkezinde  yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve "HIGHLIFE" temalı evleri sayesinde oldukça avantajlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor."

BURSA'NIN ULUSLARARASI ÖDÜLLÜ İLK VE TEK KONUT PROJESİ: BURSA MODERN

Bursa Modern projesi hakkında da bilgi veren Gacemer, sözlerini şöyle noktaladı:

"Son yıllarda Türkiye-Katar ticaret hacminin büyümesi, Katarlı gayrimenkul yatırımcılarının İstanbul ve Bursa projelerine olan ilgisini arttırıyor. Bursa,  tarihi zenginliği ve kültürel mirası ile yerli konut alıcısının olduğu kadar, yabancı yatırımcının da ilgisini çeken bir şehir.Konut fiyatları Bursa'da İstanbul'daki gayrimenkullerden yüzde 30-40 daha düşük. Geri dönüş süresi de İstanbul ile hemen hemen aynı seviyede seyrediyor. Bu da  konut yatırımcıları için büyük bir fırsat olarak öne çıkıyor. Bursa'nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern, 5 yıldızlı tatil köyü konforunda, avantajlı ödeme planlarıyla keyifli bir yaşam vadediyor. Bursa'nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet, göl kenarındaki iskele meydanları, gölet kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidansları ile dikkat çekiyor.Spor aktivitelerinin yanı sıra sosyal yaşam olanaklarıyla da şehre canlılık getiren Bursa Modern'de, konserlere ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan bir festival meydanı bulunuyor. Basketbol ve voleybol sahası, tenis kortları ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı projede, çocuklar için de oyun alanları var. Kent Meydanı'na 10 dakika, IKEA, Koçtaş ve AnatoliumAVM'ye 5 dakika mesafede olması, Bursa Modern'i yatırım için cazip kılıyor. Osmangazi Köprüsü'nün de hizmete açılmasıyla, İstanbul Anadolu Yakası'na 45 dakika, Avrupa Yakası'na 1 saat 30 dakika mesafede olan Bursa'da avantajlı konut fiyatları, yatırımcıları bölgeye çeken unsurların başında geliyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Central Park Sinpaş Katar Politika Güncel Haberler

title