Haberler

Silivri'deki 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ile İlgili 'Harp Akademiler Komutanlığı' Davası Devam...

Silivri'deki 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili 'Harp Akademiler Komutanlığı' davası devam ediyor Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Silivri'de devam eden 15 Temmuz Harp Akademileri davasına katıldı Ümraniye Belediye başkanı Hasan Can "Bir an önce hak ettikleri karşılığı bulmasını...

Silivri'deki 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili 'Harp Akademiler Komutanlığı' davası devam ediyor

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Silivri'de devam eden 15 Temmuz Harp Akademileri davasına katıldı

Ümraniye Belediye başkanı Hasan Can "Bir an önce hak ettikleri karşılığı bulmasını millet sabırsızlıkla bekliyor"

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can " Zalimler için yaşasın cehennem"

İSTANBUL - Silivri'de süren 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili Harp Akademileri Komutanlığına ilişkin dava bugün de devam ediyor. Duruşma salonuna girmeden önce açıklamalarda bulunan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Bu memlekete kasteden zalimlerin bir an önce hak ettikleri karşılığı bulmasını millet sabırsızlıkla bekliyor" dedi.

15 Temmuz gecesi Harp Akademileri Komutanlığındaki darbe girişimi faaliyetlerine ilişkin dava, Silivri Cezaevi karşısında bulunan İstanbul 26.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülüyor. Davaya gaziler ve şehit yakınlarının yanı sıra, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Sosyal Hizmetler Müdürü Süleyman Ayan, STK temsilcileri katıldı. Duruşma salonunun önünde" Ümraniye Silivri'nin Takipçisi" yazılı dövizler taşıyan dikkat çekerken, duruşma öncesi jandarma tarafından yoğun güvenlik önlemi alındı.

"Zalimlere karşı şehit yakınlarına destek olmaya geliyoruz"

Darbecilerin hak ettiği cezaları almasının beklediklerini belirten Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can," Gerek 17-25 Aralık hadiselerinden sonra bu memlekete kast edenlerin muhakeme edildiği gerekse 15 Temmuz hadisesinden sonra bu memlekete kasteden zalimlerin bir an önce hak ettikleri karşılığı bulmasını millet sabırsızlıkla bekliyor. Ama onların burada duruşmalarda şov yapar halleri milletimizi, gazilerimizi ve şehitlerimizin yakınlarını yaralıyor. Biz burada Ümraniye olarak, Ümraniye Belediyesi, Ümraniye Ak Parti teşkilatı, Ümraniye muhtarları ve sivil toplum kuruluşları olarak her hafta buraya düzenli olarak izlemeye geliyoruz. Zalimlere karşı şehit yakınlarına destek olmaya geliyoruz. Gazilerimize destek olmaya, duruşmalarda onarlın yalnız olamadıklarını göstermeye geliyoruz. Rabbim, şehitlerimize rahmet Eylesin, yakınlarına sabır versin, hala tedavisi süren gazilerimiz için Allah şifa versin. Zalimler için yaşasın cehennem" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hasan Can İstanbul Ümraniye Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar? Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Nizip, İslahiye, Nurdağı 22-23 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Kadınlar evlendikten sonra sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Evli kadın sadece kendi soyadını kullanabilir mi? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Tufanbeyli, Aladağ, Saimbeyli 22-23 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Akşehir, Beyşehir, Çumra 22-23 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! MARAŞ'TA YANGIN SON DAKİKA! Maraş-Dulkadiroğlu ilçesinde orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul baraj doluluk oranı düşüyor mu, barajlar yüzde kaç dolu? Güncel İSKİ baraj doluluk oranı! 22 Temmuz barajların doluluk oranı yüzde kaç? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 22-23 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Muratpaşa, Alanya, Manavgat 22-23 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ENFLASYON BEKLENTİSİ TEMMUZ 2024 l Temmuz ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak? 2024 Temmuz ayı enflasyon beklentisi anketi paylaşıldı mı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Gölbaşı, Beypazarı 22-23 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Temmuz günün maçları nereden izlenir? 23 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 23 Temmuz burç yorumları nedir?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title