Haberi Paylaş

Siirt ve Tunceli Belediyelerinde Operasyon; Başkanlar Gözaltında (Ek-1)

Güncel Haberler

Siirt ve Tunceli Belediyelerinde Operasyon; Başkanlar Gözaltında (Ek-1)

SİİRT BELEDİYESİNDE ARAMALAR SONA ERDİ Siirt Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Siirt Belediyesi'ne sabah saat 06.05'de düzenlenen operasyonda başlatılan aramalar, saat 09.30'da sona erdi.

SİİRT BELEDİYESİNDE ARAMALAR SONA ERDİ Siirt Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında DBP'li Siirt Belediyesi'ne sabah saat 06.05'de düzenlenen operasyonda başlatılan aramalar, saat 09.30'da sona erdi. Belediye birimleri ve Eş Başkanlar Tuncer Bakırhan ile Belkıze Epözdemir'in odalarında yaklaşık 3.5 saat süren arama sonunda bazı belge ve dokümanlara el konuldu. Aramaların sona ermesinden sonra polis ekipleri belediyeden ayrılırken, çalışanlar binaya girdi. Soruşturma hakkında resmi açıklama yapılmazken, evinde yapılan aramadan sonra gözaltına alınan Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan'ın Emniyet Müdürlüğündeki sorgusunun sürdüğü belirtildi.

TUNCELİ'DE 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 3 KİŞİ ARANIYOR

Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında aralarında Belediye Eş Başkanları Mehmet Ali Bul ve Nurhayat Altun'un da bulunduğu 13 kişi evlerinde yapılan aramalardan sonra gözaltına alınırken, 3 kişinin de arandığı belirtildi. Tunceli'deki soruşturmada gözaltına alınanların Emniyet Müdürlüğü'nde sorgularının sürdüğü belirtildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Siirt Belediyesi Tuncer Bakırhan Tunceli Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title