Şiir Yarışmasında İlginç Sonuç - Haberler
Haberi Paylaş

Şiir Yarışmasında İlginç Sonuç

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Şiir Yarışmasında İlginç Sonuç

Şanlıurfa Belediyesi tarafından düzenlenen M. Akif İnan Ulusal Şiir Yarışması’nda benzerine ender rastlanan bir sonuç ortaya çıktı.

Şanlıurfa Belediyesi tarafından düzenlenen M. Akif İnan Ulusal Şiir Yarışması'nda benzerine ender rastlanan bir sonuç ortaya çıktı. Juri heyeti, 88 şiirin katıldığı yarışmada birinciliği hak eden şiirin bulunmadığı kararına varıldı.

Şanlıurfa Belediyesi tarafından düzenlenen şiir yarışmasında Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nemci Karadağ'ın odasında bir araya gelen jüri üyeleri yarışmaya katılan 88 şiiri değerlendirdi. Jüri üyelerinden Edebiyatçı Adil Saraç, Doç. Dr. Ekrem Bektaş, Öğretim Görevlisi Hasan Akçay'ın titizlikle değerlendirdiği şiirler arasında birinciliği hak eden şiirin bulunmadığı kararına varıldı. Birincisi olmayan yarışmada, dereceyle giren şiirlerin sahiplerinin isimleri ve sıralaması şöyle oluştu:

"Yarışmada Abdulkadir Taş, ikinci, Celalettin Kurt ise üçüncü oldu. Mansiyon1 ödülünü Ahmet Kaya, Mansiyon 2 ödülünü Fadli Keser, Mansiyon 3 ödülünü ise Cebrail Acar almaya hak kazandı."

Dereceye girenlerin ödüllerinin 11 Ocak Cumartesi akşam saat 19.00'da Belediye Konferans ve Nikah Salonu'nda verileceği belirtildi. - ŞANLIURFA

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Akif İnan Şanlıurfa Karadağ Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title