Haberi Paylaş

Şehit Uzman Çavuş Efiloğlu'nun Babaevinde Yas

Güncel Haberler

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin babaevine asılan Türk bayrağı Şehit evi çevresinde toplanan vatandaşlar Şehit annesinin ağıt yakması Sur'daki terör operasyonu Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Uzman Çavuş Efiloğlu'nun Ordu'daki babaevinde yas var Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında, teröristlerce açılan ateş sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu'nun Ordu'daki babaevinde yas hakim. 25 yaşındaki Efiloğlu'nun, teröristlerin açtığı ateş sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olmasının ardından Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ve Ordu Garnizon Komutanı Albay Garip Gümüş, şehidin Ünye ilçesi Çınarlık Mahallesi'ndeki babaevine giderek acı haberi ailesine ulaştırdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Şehidin babaevine asılan Türk bayrağı

Şehit evi çevresinde toplanan vatandaşlar

Şehit annesinin ağıt yakması Sur'daki terör operasyonu

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde, teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Uzman Çavuş Efiloğlu'nun Ordu'daki babaevinde yas var

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında, teröristlerce açılan ateş sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Fatih Efiloğlu'nun Ordu'daki babaevinde yas hakim.

25 yaşındaki Efiloğlu'nun, teröristlerin açtığı ateş sonucu kaldırıldığı hastanede şehit olmasının ardından Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ve Ordu Garnizon Komutanı Albay Garip Gümüş, şehidin Ünye ilçesi Çınarlık Mahallesi'ndeki babaevine giderek acı haberi ailesine ulaştırdı.

Bu sırada evde bulunan şehit Fatih Efiloğlu'nun annesi Havva Efiloğlu, oğlunun şehadet haberini alınca ağıtlar yakıp fenalaştı. Eve gelen ambulansla Ünye Devlet Hastanesine götürülen anne Efiloğlu, buradaki müdahale sonrası taburcu edilerek evine geri getirildi.

Şehit Efiloğlu'nun babası Mustafa Efiloğlu'nun ise Amasya'da bir Hidroelektrik Santral (HES) inşaatında çalıştığı ve oğlunun şehit düştüğünü öğrenince Ordu'ya dönmek için yola çıktığı öğrenildi.

Özlem Efiloğlu ile evli olan şehit Efiloğlu'nun babaevi ile bulunduğu sokak, Türk bayraklarıyla donatıldı.

AA / Güncel

Diyarbakır Ünye Ordu Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title