Şehidin Evi Yenilenecek - Haberler
Haberi Paylaş

Şehidin Evi Yenilenecek

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Şehidin Evi Yenilenecek

Manisa’nın Turgutlu ilçesinin 22. şehidi Uzman Çavuş Ali Şahin’in baba evi yenilenecek.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinin 22. şehidi Uzman Çavuş Ali Şahin'in baba evi yenilenecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın şehit ailesine yaptığı taziye ziyaretinde şehit babasının ikamet ettiği evin yenileme çalışmaları için girişimlerde bulunacağı ifade edildi.

Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ yaptığı Turgutlu ziyaretinde 20 Ocak'ta Diyarbakır'ın merkez Sur İlçesinde teröristlerin tuzakladıkları patlayıcıların imhası sırasında yaralanarak ardından şehit düşen Turgutlulu 25 yaşındaki Uzman Çavuş Ali Şahin'in acılı ailesini ziyaret etti. Taziye evinde gerçekleşen ziyarette acılı baba ve şehidin akrabalarına başsağlığı dileyen Özdağ, şehit ailesinin yalnız olmadığını ve devletin üzerine düşen görevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getireceğini ifade etti.

Özdağ, ziyaret esnasında şehidin evinin Turgutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yenilenmesi için girişimlerde bulunulacağını söyledi.

Ziyaret esnasında taziye evinde bulunan Turgutlu belediye eski başkanı Serhat Orhan da şehit evinin yeniden yapımında maddi manevi her desteği olacağını ifade etti.

Şehit babası Mehmet Emin Şahin'in ikamet ettiği evin yeniden yapımı Turgutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Turgutlu belediye eski başkanı, iş adamı Serhat Orhan'ın desteği ile gerçekleştirileceği öğrenildi. - MANİSA

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Selçuk Özdağ, Ali Şahin, Turgutlu, Politika, Güncel, Haberler

title