Haberler

Şarkıcı Fatma Turgut, küs olan sevgilileri böyle barıştırmaya çalıştı

Abone Ol

Şarkıcı Fatma Turgut, küs olan sevgilileri böyle barıştırmaya çalıştı Sevgilisi ile küs olan vatandaşı telefonla aradı, şarkı söyleyerek barıştırmaya çalıştı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde düzenlenen konserde sahne alan ünlü şarkıcı Fatma Turgut, konser alanında bir kadının küs olduğu...

Şarkıcı Fatma Turgut, küs olan sevgilileri böyle barıştırmaya çalıştı

Sevgilisi ile küs olan vatandaşı telefonla aradı, şarkı söyleyerek barıştırmaya çalıştı

KOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde düzenlenen konserde sahne alan ünlü şarkıcı Fatma Turgut, konser alanında bir kadının küs olduğu sevgilisini barıştırmak için önce telefonla aradı, telefonu açmayınca ise konser alanını dolduran vatandaşlar ile birlikte söylediği şarkıyı gönderdi.

İzmit Belediyesi ortaklığında üretici kadınların desteklemesi amacıyla düzenlenen İzmit Kadın Festivali'n ikinci gününde ünlü şarkıcı Fatma Turgut sahne aldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde Turgut, şarkılarını konser alanını dolduran sevenleri için söyledi. Yoğun katılımın olduğu konseri cep telefonları ile ölümsüzleştiren vatandaşlar Fatma Turgut'a şarkılarında tek ağızdan eşlik etti.

Küs olan sevgilileri telefonla barıştırmak istedi

Konser alanını dolduran vatandaşlarla da sohbet eden Fatma Turgut, "Aranızda sevgilisi ile küs olan var mı?" diye sordu. El kaldıran vatandaşlar arasından sevgilisi ile küs olduğunu söyleyen bir kadının cep telefonunu sahneye alan Fatma Turgut, erkek arkadaşını görüntülü aradı. Aradığı vatandaşın telefonu açmaması sonrasında Fatma Turgut, "Ben vazgeçer miyim?" diyerek mesajla ses kaydı yolladı. Fatma Turgut yolladığı sesli mesajda, "Merhaba ben Fatma Turgut. Kocaeli'de bir arkadaşın evindeyiz. Kalabalığız biraz. Telefonu açmadınız, çok şey kaybettiniz" ifadelerine verdi. Daha sonra Turgut, konser alanını dolduran vatandaşlarla birlikte "Değmesin Ellerimiz" şarkısını söyleyerek sesli mesaj ile genç kızın eski sevgilisine gönderdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Fatma Turgut Kocaeli Konser Magazin Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title