Haberi Paylaş
ŞARKICI DOĞUŞ'UN AZERBAYCANLI GAZETECİ EŞİ: YILLARDIR GÖRMEDİĞİM KÖYÜME GİDECEGİM

ŞARKICI DOĞUŞ'UN AZERBAYCANLI GAZETECİ EŞİ: YILLARDIR GÖRMEDİĞİM KÖYÜME GİDECEGİM

Güncel Haberler

İdris TİFTİKCİ / İSTANBUL DHAErmenistan, Azerbaycan ve Rusya arasında imzalanan ateşkes anlaşması sonrası başta Başken Bakü olmak üzere tüm kentlerde Azerbaycan halkı sokaklara döküldü.

İdris TİFTİKCİ / İSTANBUL DHA

Ermenistan, Azerbaycan ve Rusya arasında imzalanan ateşkes anlaşması sonrası başta Başken Bakü olmak üzere tüm kentlerde Azerbaycan halkı sokaklara döküldü. Şarkıcı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, sevince ortak olarak o anları görüntüledi. Hidayetgizi "Ben artık şehrime, köyüme gideceğim. Yıllardır görmediğim köyüme gideceğim" dedi.Bakü sokaklarına dökülen vatandaşların sokağa döküldüğü anlarda cep telefonu kamerasıyla görüntü çektirip konuşan Xosqedem Hidayetgizi, "Zafer günümüzü kutluyoruz. Yıllardır düşman topraklarımızı işgal etti. Bu uğurda çok şehit verdik. Bu topraklar uğrunda nelerimizi yitirdik. Kötü günler artık arkada kaldı. Azerbaycan'ın zaferini kutluyoruz. Ben artık şehrime, köyüme gideceğim. Yıllardır görmediğim köyüme gideceğim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Azerbaycan Rusya Doğuş Bakü Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title