Sarıkamış'ta "Dijital çağda sosyal medya ve aile" konferansı - Haberler
Haberi Paylaş

Sarıkamış'ta "Dijital çağda sosyal medya ve aile" konferansı

AA - Güncel
 - Güncelleme:
Sarıkamış'ta 'Dijital çağda sosyal medya ve aile' konferansı

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı Said Ercan, "Dijital çağda sosyal medya ve aile" konulu konferans verdi.

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) Başkanı Said Ercan, "Dijital çağda sosyal medya ve aile" konulu konferans verdi.

Sarıkamış Eğitim-Bir-Sen Temsilciliğince Sarıkamış Halk Eğitimi Merkezi'nde düzenlenen konferansa, Said Ercan'ın yanı sıra Sarıkamış Eğitim Birsen Temsilcisi Berat Çelik, sendika üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Ercan, burada yaptığı konuşmada teknoloji çağında hayali olmayan bir neslin yetiştiğini savundu.

Türkiye'nin sosyal medya kullanımında dünyada ikinci sırada olduğunun anlatan Ercan, şunları kaydetti:

"Türkiye'de 59 milyon internet kullanıcısı, 52 milyon civarında aktif sosyal medya kullanıcısı var. Yani insanlar gününün çok önemli kısmını telefonda ve sosyal medyada geçiriyor. Dünyada şu an 5 milyar telefon var. Dünyada internet kullanımı 4.3 milyar, sosyal medya kullanımı ise 3.4 milyar civarında. Türkiye'de ise 82 milyona yakın nüfusun içinde 76 milyon telefon var. Bu durum da hem insani ilişkileri ve hem de aile bağlarını çok ciddi oranda zedeliyor."

AA / Güncel

Sosyal Medya Sarıkamış Asker Kars Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title