Şanlıurfa'da günlük 6 bin kişiye çorba ikramı yapılıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Şanlıurfa'da günlük 6 bin kişiye çorba ikramı yapılıyor

İhlas Haber Ajansı - Ahmet Kolsuz - Güncel
 - Güncelleme:

Şanlıurfa'da günlük 6 bin kişiye çorba ikramı yapılıyorŞANLIURFA Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediyesi, "Gönül Çorbası" sloganı ile başlattığı çorba ikramını 4 farklı noktada vatandaşların içini ısıtıyor.

Şanlıurfa'da günlük 6 bin kişiye çorba ikramı yapılıyor

ŞANLIURFA Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediyesi, "Gönül Çorbası" sloganı ile başlattığı çorba ikramını 4 farklı noktada vatandaşların içini ısıtıyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından devam ettirilen Gönül Çorbası, günlük 6 bin kişiye ikram ediliyor. Soğuk kış günlerinde vatandaşların içini ısıtan Gönül Çorbası ikramı, nüfus yoğunluğunun fazla olduğu 18 Mart Çanakkale Caddesinde bulunan Toplanma Merkezi, Devteyşti Açıksu Caddesi ile Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kurulan stantlarda dağıtılıyor. Görevliler tarafından tek kullanımlık bardaklarda ikram edilen çorbayı alan işçiler ve öğrenciler, kahvaltı yapamadıklarını ifade ederek çorba ile ısındıklarını kaydetti. İkramdan faydalanan vatandaşlar, Haliliye'nin 4 noktasında gönülleri ısıtan hizmet için Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'a teşekkür etti.

Öte yandan, Sosyal Yardım Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise Gönül Çorbası ikramının hafta içi her sabah 06.00 ile 08.00 saatleri arası verileceği kaydedildi.

İhlas Haber Ajansı / Ahmet Kolsuz - Güncel

Harran Üniversitesi, Şanlıurfa, Çanakkale, Haliliye, Yerel, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title