Sanatçı Dostlarından Mehmet Ali Erbil'e Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Sanatçı Dostlarından Mehmet Ali Erbil'e Ziyaret

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Sanatçı Dostlarından Mehmet Ali Erbil'e Ziyaret

Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM -Taner YENER İSTANBUL DHAEVİNDE banyoda düşerek yaralanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in tedavisi sürüyor.

Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM -Taner YENER İSTANBUL DHA

EVİNDE banyoda düşerek yaralanan  ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in  tedavisi sürüyor. Mehmet Ali Erbil'i kızı Sezin Erbil Yazgan ve  eski eşi Nergis Kumbasar, yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Demet Akalın, Sinan Özen, Funda Arar, Seda Sayan ve Nilgün Belgün'ün de arasında bulunduğu sanatçı dostları bugün Erbil'in tedavisinin yapıldığı Maslak'taki özel hastaneye gelerek,  Erbil'i ziyaret  ettiler, sağlık durumu hakkında doktorlardan bilgi aldılar.

SİNAN ÖZEN: DÜN GECE BİR CEVAP VERDİ; O SEVİNDİRİCİ

Hastane çıkışında konuşan Sinan Özen, "Ben ilk akşamdan bugüne takip ediyorum. Şimdi biraz daha sevindirici güzel şeyler var ama yoğun bakımda makineye bağlı olarak takip ediliyor..Dua edeceğiz. İnşallah iyi olacak.Şu an hassas bir noktada. Geçmişten dönük bir sıkıntısı vardı. Onu çözmeye çalışıyorlar. O eşiği atlatırsa her şey güzel olacak. Eski doktoru başında. Dün gece bir cevap verdi. O cevap sevindirici fakat işi ciddi bir şekilde beklememiz gerekiyor" diye konuştu.

NİLGÜN BELGÜN: EVİME MUTLU GİDİYORUM

Funda Arar da, "Zaten yoğun bakımda. O yüzden çok bilgi de paylaşmıyorlar" dedi. Demet Akalın "Bugün biraz daha iyiymiş. Onun için herkesten sadece dua istiyorum" şeklinde konuştu. Hastaneden Seda Sayan ile el ele çıkan Nilgün Belgün "Bugün çok iyi. Her şey yolunda gayet iyiye gidiyor. Mutlu çıktım yani.Şu an ben evime mutlu gidiyorum" dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde evindeki banyoda düşerek yaralanmıştı. Erbil, yardımcısının haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.

Görüntü Dökümü:

-------------

-Sinan Özen ile röp

-Funda Arar ile röp

-Demet Akalın ile röp.

-Seda sayan ile Nilgün Belgün hastaneden çıkışı

-Nilgün Belgün'ün konuşması

-Genel ve detaylar

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title