Haberi Paylaş

Samsun haber! Samsun'da öğrenciler "Kanka" ile kenti gezdi

Güncel Haberler

Samsun gündem haberi | Polis maskotu "Kanka" ile ortaokul öğrencilerinin buluşması Polis maskotu "Kanka"nın öğrencilerle dans etmesi Öğrencilerin otobüslere binmesi Öğrencilerin Samsun Kent Müzesini gezmesi Samsun'da öğrenciler "Kanka" ile kenti gezdi SAMSUN - Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik...

Polis maskotu "Kanka" ile ortaokul öğrencilerinin buluşması

Polis maskotu "Kanka"nın öğrencilerle dans etmesi

Öğrencilerin otobüslere binmesi

Öğrencilerin Samsun Kent Müzesini gezmesi Samsun'da öğrenciler "Kanka" ile kenti gezdi

SAMSUN - Samsun Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi ekipleri, "Bilinçli Çocuklar, Güvenli Yarınlar" projesi kapsamında, polis maskotu "Kanka" ile ortaokul öğrencilerine Samsun'u gezdirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediyesince yürütülen proje çerçevesinde, Canik ilçesindeki Emrullah Efendi ve İmam Hatip ortaokullarında program düzenlendi.

Toplum Destekli Polislik Şubesi Müdür Vekili Komiser Göknur Gümüş, ortaokul 5'inci sınıf öğrencilerine proje hakkında bilgi verdi.

Çocuklar okul bahçesinde polis maskotu "Kanka" ile roman havası oynadı.

Öğrenciler, polisler eşliğinde "Kanka" ile Samsun Kent Müzesi, Bandırma Vapuru, Canik Oyuncak Müzesi, Panorama Samsun Dijital Gösterim Merkezi ve Amazon Köyü'nü gezdi.

Gezilerde öğrencilere çeşitli ikramlar verildi.

Kaynak: AA / Recep Bilek - Güncel

Emniyet Müdürlüğü Samsun Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title